Odpowiadasz na:

Re: Co-dzisiaj-szykujecie-na-obiad-Forumki-cz-15

Ja Was podziwiam,że Wam sie chce gotować w tygodniu codziennie.
U nas teraz jak okres letni to dopiero po 17nastej codziennie grill jak Niko ze żlobka wraca. Dziś pstrąg z grilla z pietrszka... rozwiń

Ja Was podziwiam,że Wam sie chce gotować w tygodniu codziennie.
U nas teraz jak okres letni to dopiero po 17nastej codziennie grill jak Niko ze żlobka wraca. Dziś pstrąg z grilla z pietrszka i masłem,grzanki czosnkowe,sałatka grecka,karkówka w martynacie,pieczone ziemniaki z sosami rówżnymi,karkówka z boczkiem i cebulka zawinięta w folię i pieczona na grillu i tak codziennie,ze zmiana menu mała,ale ryba musi być,bo Niko uwielbia.Jutro okonie,ja nie jem ryb tylko chłopcy.
W weekend też nie gotuje,bo jak okres letni to co weekend jakiś wypad,w zeszły w Sobieszewie i tam obiadki,a w ten weekend pewnie gdzieś okolice Chałup,także widziecie że w okresie letnim nie gotujemy,czasmi wieczorem B zrobi jakąs pozywną zupe czy chłopdnik.
Kochaaam wakacje!!!

zobacz wątek
12 lat temu
czekolada-chili

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry