Widok

Co grozi za niezapłacenie mandatu straży miejskiej

Po jakim czasie straż miejska w Gdyni przypomina się o niezapłacony mandat (chodzi o parkowanie w niedozwolonym miejscu, mandat został podpisany przez kierowce). Jakie mogą być tego skutki? Dodatkowe opłaty? I czy to najpierw jest przypomnienie czy od razu sprawa trafia do komornika? Po jakim czasie dochodzi do przedawnienia takiego mandatu? Czy brak zapłaty wpływa jakoś na punkty karne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kilku miesiącach. Parę dych więcej. Przypomnienie. Do komornika raczej nie trafi, bo ci w pierwszym rzędzie ściągną np. z PIT-u (jeśli mają z czego). Na przedawnienie nie licz - będą upiardliwi. Na punkty nie wpływa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jesli nie mają z czego ściągnąć z PITu (ostatnio ciągle to ja muszę trochę dopłacić).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skarbówka albo Komornik Sądowy wejdzie Ci na rachunek bankowy i na wynagrodzenie, bank doliczy za przekazanie środków kilkadziesiąt złotych a komornik naliczy odpowiednie koszty egzekucyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W praktyce zapłacisz zamiast 100 zł jakieś 130. Ja nigdy dobrowolnie nie płacę o ściągają z wynagrodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry