Widok

Co jest w stanie zrobić prawactwo aby poczytać Gazetę Wyborczą ?

Jak się zachowuje prawdziwy złodziej prawak-bolszewik ?

Nigdy nie mówi że ukradł. Mówi, ze jest sprytny albo ze to nie on, tylko studentka.

Zobaczcie, co potrafi zrobić taki prawak Gmyz, funkcjonariusz bolszewickiej pisowskiej propagandy, aby móc poczytać Gazetę Wyborczą:
Od ponad miesiąca korzystam z darmowej, cyfrowej prenumeraty wyborczej dla studentów. A właściwie studentek bo zarejestrowałem się przy użyciu generatora PESEL jako studentka Gudrun Maschingewehr czy jakoś tak

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet w niedzielę nie ma wytchnienia od obowiązków służbowych. Oficer prowadzący naciska więc pracę trzeba wykonać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ażem się zdziwił. Tyle czasu i żadnego wpisu trzody?
Odprawę jaką mieli, czy co?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to mały rebusik do rozwiązania:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_5LDpjxIYB6vCl4uq0X9sJLt5oWwdRmb8.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Q..jaki dzban?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"czy jakoś tak" :)

Ps
Fotka jest za mała :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MtF ha ha ha ):*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam. Na przyszłość, poproszę.
https://goo.gl/images/tHNhVt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie to generalnie lotto. GW ma wprawdzie spore rabaty, ale skoro Gmyz nie potrafi inaczej - trudno. Byle tylko za jakiś czas nie wypierał się autorstwa niczym Kukiz na TT, bo wtedy już nie będzie nawet śmiesznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry