Odpowiadasz na:

Re: Co jest we wsi Warzno oprócz tego że nic ?

ja mieszkam w Warzenku - od roku, nie ma tu nawet sklepu spożywczego aktualnie, ale też czasem mam takie myśli czy nie zrobiliśmy krzywdy naszym przyszłym dzieciom, ale póki co:

- do... rozwiń

ja mieszkam w Warzenku - od roku, nie ma tu nawet sklepu spożywczego aktualnie, ale też czasem mam takie myśli czy nie zrobiliśmy krzywdy naszym przyszłym dzieciom, ale póki co:

- do wsi przyjeżdża autobus po dzieci do szkoły
- do autobusu miejskiego jest 25 min. (nawet zimą to nie jest tragedia, ja chodzę bo nie mam prawka)
- do Gdyni jest tak naprawdę blisko, jak się ma samochód no problem, większość moich sąsiadów dojeżdża do Gdyni do pracy
- wieś jest regularnie odśnieżana przez pługi (nawet w niedzielę i święta)
- blisko jest także w miarę do Gdańska, centrum Osowa, Ikea, ZOO itp.
- najsmutniej jest jesienią i na końcu zimy, ale za to od kwietnia do października to najpiękniejsze tereny na ziemi, często mamy gości bo rodzinka w całości mieszkająca w mieście uwielbia tu przyjeżdżać; fajne warunki dla zwierzaków i na spacery oraz jakaś taka "bliskość" mieszkańców
- acha w Żukowie, które jest też dość blisko jest szkoła średnia, weterynarze, duża przychodnia z pogotowiem, kościoły, banki, knajpy, poczta i fajne sklepy itp. itd.

podsumowując: czasem dopada mnie nostalgia za wyjściem z mieszkania, gdzie miałam obok wszystko, ale coś za coś :)

zobacz wątek
14 lat temu
Karolinka29

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry