Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tanie mini rolety? wątek zamknięty Gdzie w 3mieście są najtańsze rolety (te na zaczepy, bo nie będę dziurawić...
emi3city
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

AS KOMIS Gdańsk- Przymorze wątek zamknięty Czy ktoś z Was robił u nich zakupy itd. Proszę o opinie , czy Firma godna...
evon68
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Pralki wątek zamknięty Witam! Czy ktos zna firme AS-KOMIS z Gdanska-Przymorza.Interesuje mnie zakup...
evon68
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

materiał na rolety , nietypowe drzwi do szafy wątek zamknięty Witam szukam miejsca gdzie można kupić materiał do rolety wymiar 175x260...
kkk21
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

kabina prysznicowa 110x85x40 wątek zamknięty Witam poszukuje informacj:i kabina prysznicowa polokragla dl.-110cm ,...
~chose13
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Czy ktoś zna firmę ESTETA z Chwaszczyna lub NORICO z Wrzeszcza wątek zamknięty jak w temacie, ktoś ma jakieś opinie o firmie esteta z chwaszczyna lub NORICO...
~wybranek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Nowe okna - wymiana wątek zamknięty Chej ludki. Musze wymienic wszystkie okna. trzy dwuskrzydlowe, jedno...
Valdemor
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Gdzie rolety wątek zamknięty antywłamaniowe-proszę o pomoc w wyborze firmy
~Zainteresowana
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

od ledów oprawki wątek zamknięty Gdzie mogę kupić w miarę tanio oprawki stropowe na oprawce gu10...
~kobita
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Płytki inspirowane wzorem kamieni - co o nich sądzicie? wątek zamknięty Zawsze podobało mi się to, co wygląda naturalnie. Tak też chcę urządzić swój...
~Goku1
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

ozdoby świąteczne wątek zamknięty Niesamowicie podobają mi się bombki robione ręcznie. Ze wstążeczek, wysadzane...
~krs
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

drzwi pokojowe i do łazienki wątek zamknięty szukam dobre drzwi za rozsądną cenę z regulowanymi ościeżnicami, ktoś ma...
~marcin
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Podłoga drewniana- jaki koszt całkowity (legarki, listwy, montaż, itp.) wątek zamknięty Witam, czy ktoś z Was orientuje się jaki jest koszt całkowity wykonania...
~Monika
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

rolety antywlamaniowe wątek zamknięty Jaka firme polecacie?
~doli
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

Filar Gdynia - drzwi wewnętrzne opinie wątek zamknięty Chcę zakupić drzwi wewnętrzne w firmie Filar z Gdyni, prosze o opinie
~dar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

PRYSZNIC CZY WANNA Z HYDROMASAZEM ??? wątek zamknięty Witam, prosze o rade kto ma juz doswiadczenie, zastanawiamy sie z mezem czy...
~szanska84
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

chodnik, dywanik wątek zamknięty gdzie moge znaleźć tani dywanik??? ew chodnik wiem ze w niektorych sklepach...
~akaa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

Meble kuchenne na wymiar BRW - opinie. wątek zamknięty Chce kupić meble kuchenne na wymiar z BRW prosze o opinie.
~piotr
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

schody wewnętrzne wątek zamknięty gdzie i za ile można nabyć schody ,najlepiej do samodzielnego montażu?
emodrzew
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

czy ktoś doradzi jakąś metamorfozę stół +krzesła ikea wątek zamknięty http://img593.imageshack.us/img593/792/jokkmokkstoikrzesa41352.jpg...
~goralka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry