Co ludzie powiedzą

Bistro Catering

Gdańsk, Kminkowa 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosław Besler - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne, przytulne miejsce. Obsługa przyjazna i uśmiechnięta....
~Mirosław Besler
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrej jedzenie, regularnie jemy tutaj od dłuższego czasu i zawsze...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Ruben - opinia wątek zamknięty Polecam. Smacznie i miło. Każdy coś dla siebie znajdzie. Dobra pizza.
~Ruben
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Jerzy - opinia wątek zamknięty Super smacznie. Prawdziwie profesjonanie.
~Jerzy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Agyyy - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko. Produkty wysokiej jakości. Królik przepyszny. Dodałbym...
~Agyyy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Prosto, ale nie nudno wątek zamknięty Lokal niewielkim, ale ustronnie położony, tłumów więc nie ma (czyt. nie jest...
~Bosak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2019

Powiedzą powiedzą wątek zamknięty Bardzo miło i ogólnie fajnie u nich ale przede wszystkim smacznie
~Michał Bach
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Polecam, restauracja z wyższej półki wątek zamknięty Jedzenie wysmakowane, każde danie przemyślane i pyszne, choć ceny nie są...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Dostałem co chciałem, po prostu! wątek zamknięty Po krótkiej rozmowie telefonicznej, określeniu budżetu, otrzymałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Polecam!! wątek zamknięty Wraz ze współpracownikami mieliśmy przyjemność korzystać z usługi...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Zaskakująco dobre wątek zamknięty Trafiłam przez przypadek. Jestem zaskoczona bogactwem smaków i jakością,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Obiad wątek zamknięty Kameralna atmosfera, miła obsługa, pyszne jedzenie. Na pewno wrócimy.
~Bea
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Co ludzie powiedzą... wątek zamknięty Pierwsze wrażenie jest zawsze dobre... W tym przypadku, doskonałe....
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry