Widok

Co można robić w weekend?

Witam,
Mam takie pytanie, jaki macie sposoby na "aktywny weekend"? Nie interesuje mnie za bardzo imprezowanie czy jakieś tournee po barach w Sopocie, bo te czasy mam już za sobą. Jestem jeszcze z pokolenia Sopockich tarasów, Fantoma i Galaxy więc swoje widziałem i wypiłem:)
Pracuję od poniedziałku do piątku a jak przychodzi weekend to nie do końca wiem co ze sobą zrobić. Mieszkam sam, nie mam dzieci i ciężko znaleźć mi jakiekolwiek interesujące zajęcie. Ostatnio nawet wpadłem na pomysł kupić sobie auto 4x4 czy quada i dołączyć do jakiegoś klubu gdzie z miłośnikami takiego zajęcia można by było spędzić aktywnie czas, ale nie mogłem znaleźć żadnych namiarów na takie imprezy. Ma ktoś może jakieś pomysły, może jest ktoś kto jest w takiej aktywnej grupie do której mógłbym dołączyć. Najchętniej Trójmiasto lub bliskie okolice. Pomożecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję grupy sportowe np.siłownia biegi rowery popatrz na stronie aktywuj się w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproś Ewę na zieloną herbatę , też się nudzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja sobie pływam na desce, kite albo wakeboard. Szukam sobie ciekawych spotów na https://www.wheretowake.com/pl/lokalizacje/ i pływam. Można za łodzią albo na wyciągu. Na tym ostatnim łatwiej się nauczyć pływać, bo nie ma fali jak za motorówką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek, jednym z ciekawych miejsc w naszym pięknym kraju jest Górna Chata, położona na dolnym śląsku. Warto wybrać się po za miasto i odpocząć od całego wyścigu szczurów. Lubie odreagować na wsi, gdzie jest spokój i cisza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry