Widok

Co muszę wiedzieć, zaczynając od pływania?

Hej, tak jak mówi tytuł, chcę zacząć pływać. Nie chodzi mi o to, że muszę nauczyć się pływać, bo już potrafię, ale muszę zacząć od sportu. Mam lekką nadwagę i jestem bardzo leniwy. Rozpoczęcie sportu to po prostu coś, co chcę zrobić, aby zmienić swoje życie.

Więc jak mam zacząć pływać? Jaka byłaby dobra rutyna, jak bym ją zbudowała i czy są jakieś ogólne informacje, które byłyby przydatne?

Z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, tak jak mówi tytuł, chcę zacząć pływać. Nie chodzi mi o to, że muszę nauczyć się pływać, bo już potrafię, ale muszę zacząć od sportu. Mam lekką nadwagę i jestem bardzo leniwy. Rozpoczęcie sportu to po prostu coś, co chcę zrobić, aby zmienić swoje życie.

Więc jak mam zacząć pływać? Jaka byłaby dobra rutyna, jak bym ją zbudow https://tweakbox.mobi/ ała i czy są jakieś ogólne informacje, które byłyby przydatne?

Z góry dziękuję!
issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

gdzie zapisać dziecko na półkolonie żeglarskie (13 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić klub gdzie mogłabym zapisać dziecko na półkolonie żeglarskie w wakacje nie...

Sup Trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć, stawiam pierwsze kroki na desce SUP. Na początek chcę spróbować swoich sił na spokojnych...

Dobre odżywki? Jakiej firmy? (29 odpowiedzi)

Witam. Chciałam kupić na prezent mężowi ale kompletnie się na tym nie znam. Mówił coś o...

do góry