Widok

Co muszę wiedzieć, zaczynając od pływania?

Hej, tak jak mówi tytuł, chcę zacząć pływać. Nie chodzi mi o to, że muszę nauczyć się pływać, bo już potrafię, ale muszę zacząć od sportu. Mam lekką nadwagę i jestem bardzo leniwy. Rozpoczęcie sportu to po prostu coś, co chcę zrobić, aby zmienić swoje życie.

Więc jak mam zacząć pływać? Jaka byłaby dobra rutyna, jak bym ją zbudowała i czy są jakieś ogólne informacje, które byłyby przydatne?

Z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, tak jak mówi tytuł, chcę zacząć pływać. Nie chodzi mi o to, że muszę nauczyć się pływać, bo już potrafię, ale muszę zacząć od sportu. Mam lekką nadwagę i jestem bardzo leniwy. Rozpoczęcie sportu to po prostu coś, co chcę zrobić, aby zmienić swoje życie.

Więc jak mam zacząć pływać? Jaka byłaby dobra rutyna, jak bym ją zbudow https://tweakbox.mobi/ ała i czy są jakieś ogólne informacje, które byłyby przydatne?

Z góry dziękuję!
issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry