Widok

Co na cellulit?

Trochę późno się obudziłam, bo w środku lata, ale chcę w końcu coś zrobić z cellulitem. Jakie zabiegi polecacie i gdzie je wykonać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na cellulit robiłam fale akustyczną ładnych pare lat temu. Zadziałało na mnie świetnie, nie wiem czy chcesz żebym ci pisała gdzie robiłam bo to w warszawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz pisać, jak coś naprawdę świetnego i taniego to się przejade. Nie spieszy mi sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No salon jest naprawdę świetny i warto pojechać więcej kilometrów. Bla bla carem ogarniesz coś taniego, pełno jest do Warszawy. Jest to instytut urody "Newlook's"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka serii endermologii i efekt u mnie boski. A uwierz mi długo walczyłam domowymi sposobami. Zabieg wykonywałam u doktor Osipowicz w Warszawie. Nie wiem skąd jesteś ale jak masz możliwość to polecam u niej zabiegi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem z trójmiasta. Biorę pod uwagę, aczkolwiek nie chce dermatologa tylko kosmetyczki. Salon newlooks wygląda świetnie i ma świetne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam salon Newlook's, jak koleżanka wyżej, również wykonywałam parę zabiegów, w tym makijaż, i wszystko profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taa, poczytałam też więcej na własną rękę i na innych forach zapytałam o ten salon i same dobre opinie, jestem zdecydowana że tam pójdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i bardzo dobry wybór, z cellulitem szybko tam się uporają tak jak pisałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedługo mam wizyte. Ostatnio miałam styczność ze słabymi salonami, to mam nadzieję, że ten będzie porzadny skoro jets tak polecony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie nie ma lepszego sposobu niż detoks dietą i w trakcie masaż bańką chińską 10 dni i potem tydzień przerwy i znów 10 dni. W miesiąc pozbyłam się praktycznie całego cellulitu a miałam spory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie robiłaś ten masaż bańką? Pytam z ciekawości, bo i tak jestem już umówiona do Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam bańki i nauczyłam się robić sama. Wazne żeby dostosować moc zassania pod siebie,dobrze natłuścić i ciągnąć zgodnie z przepływem limfy czyli od dołu do góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ciekawe, nie wiedziałam, że można zrobić samemu. Ja i tak bałabym się, że zrobie coś źle itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A, więc umówiłaś się do Newlooks? To dobrze wiedzieć, że poleciłam, bo tam na pewno ci pomogą. Daj znać po wizycie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. W piątek mam wizyte i napiszę jak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę miała robioną fale akustyczną, jeszcze bez zabiegu dziś, ale meega pierwsze wrażenie. Czuć profesjonalizm :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już po zabiegu, coś ruszyło, pierwsze efekty powinny być widoczne za jakiś czas :) to jest to co mi pomoże :) dzięki za polecenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, że wyszło :) Nie ma problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry