Widok

Co na gardło???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ratujcie!
Zaczęło się 2mce temu (u mnie). Ogólne przeziębienie i gardło. Antybiotyk trzydniowy (nie pamiętam nazwy), nie zadziałał. Więc dostałam antybiotyk Rolicyn. Zadziałał na 2 tygodnie. Powtórka z rozrywki, ale ze zdwojoną dawką. Nie mogłam niczego przełknąć. Więc znowu Rolicyn, ale tym razem nie zadziałała, więc dostałam antybiotyk trzydniowy Sumamed + Flucortę do płukania. Zadziałało na jakiś czas. Od tego momentu co kilka dni wraca mi ból gardła. Biorę fervexy, rutinoscorbin, tran na wzmocnienie. Cukierki na gardło, płuczę septosanem, solą. Pomoże i za chwile to samo. Promieniuje aż do ucha :/ Już nie mam siły. Macie jakieś rady?! help!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do doktora od medycyny chinskiej - Mariusz Andruszkiewicz w Gdyni ul. Sw.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
zrób wymaz z gardła koniecznie z antybiogramem - to chyab tak sie nazywa, chodzi o to ze jesli bedą tam jakieś bakterie, to żeby od razu sprawdzili jaka grupa antybiotyku je "dobije", bo to zdecydowanie za długo się ciągnie i może wystarczy dobrać odpowiedni antybiotyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0