Widok

Co na poprawę libido u kobiety

Pytam się w imię mojej żony. Wydaje mi się,ze totalnie straciła na mnie ochotę :( Dodam,że jesteśmy ze sobą już długo bo ponad 8 lat. Czy jest to rutyna?
Chciałbym podsunąc jej jakieś tabletki na libido. Czy istnieją jakieś skuteczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ma po prostu ciężki okres.. KObiety to nie roboty. Czasami mają ochotę a czasami nie. Powinieneś to zrozumieć. Poza tym powodów jest cała masa
stres
nieodpowiedni tryb życia
hormony
choroby
tabletki antykoncepcyjne
Czy najpopularniejszy rutyna

Rozmawiałeś z nią o tym?

Jeśli natomiast chodzi o tabletki na libito to są jedyne skuteczne . Libido therapy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ale ona uważa,że problemu nie ma i nie chce nawet o tym rozmawiać. Tak więc niby jak mam do niej dotrzeć? Już nie mam pomysłów. Może to faktycznie rutyna tak na nas wpłynęła. Zamierzamy sie wybrać na wakacje w przyszłym miesiacu tak wiec może to coś zmieni. Czy te tableki sa na receptę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie są na receptę... To ziołowy środek tak wiec na pewno nie zaszkodzą.
Pogadaj z żoną. Wiele kobiet to bierze. Sama dowiedziałam się o tym od moich kumpeli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

do góry