Widok

Co na przedłużenie wytrysku

Witajcie, mam problem i postanowiłam dopytać sie anonimowo o porade bo może mi tutaj doradzicie co robić.
jestem młodą dziewczyną, która ma problem z facetem. Za szybko dochodzi nawet w 2 minuty... Nie chce abyście mi tutaj polecali jakies tabletki bo nie chcę aby się faszerował ale jakiś rzeczywiście skuteczny srodek na przedłużenie stosunku.
Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedyś jak nie chciałem wystrzelic za szybko w fajna pannę jak się trafila miałem 2 sposobóy na to. 1. Obliczalem w pamięci różne zadania matematyczne aż przeszło i potem mogłem dymać dalej
2. trupy z cmentarza sobie wyobrażałem jak wstają z grobowcow. Efekt taki sam.
Żadnych leków nie kupuj ani nic. Jak 2 minuty ci wytrzymuje to po1.5 min zacznij rozmowe o trupach. Działa doskonale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

są różnego rodzaju krążki... poczytaj o gadżetach dla dwojga,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

te nowe prezerwatywy durex preformax intense bardzo pomagają opóźnić wytrysk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie biore tabletki anty tak węc nie chcę za bardzo stosowac prezerwatyw. Poza tym w przypadku prezerwatywy jest ten problem, ze kilka razy w niej mu opadł a jak opada to bardzo się denerwuje... I z seksu dalej nici.O chusteczkah na razie nie słyszałam , co to jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są to chusteczki nasączone substancją, która znieczula członka. Na tyle, ze jest w stanie uprawiać seks o wiele dłużej ale nie na tyle aby niczego podczas stosunku nie czuł. ;Będzie wszystko czuł ale będzie w stanie dłużej. Poza tym czy drugi stosunek jest taki krótki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, drugi stosnek jest o wiele dłuższy, ale nie jest tak przyjemnie jak za pierwszym, poza tym nie jest aż tak długi. Może z 4-5 minut ale nie dłużej niestety. Co do tych chusteczek to czy to jest to? https://www.ceneo.pl/37772165
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, chociaż opłaca się bardziej kupować w większych opakowaniach bo jest taniej, możecie jeszcze w sumie poczytać sobie o sprayu. Wychodzi cenowo taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Jakie tabletki na libido działają (31 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

do góry