Widok

Co na przeziebienie u dziecka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej, Co u was najlepiej się sprawdza na przeziębienie u waszych dzieci? Czasami zdarza się, że mała wraca do domu z przedszkola z katarem lub pokasłuje. Jak najszybciej to zwalczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na przeziębienie u moich dzieci podaję im syrop sambucol. Ma dobry dla dzieci smak, bez probelmu go wypijają, do tego szybko działa i jest naprawdę skuteczny. Ma specjalny mechanizm blokujący rozwój choroby i widzę, że to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

coldrex junior i vick maśc na cycki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic, nie faszeruj dziecka cukrem i chemia która nie działa a wręcz szkodzi. Dużo picia plus czyszczenie nosa i ewentualnie inhalacje z soli morskiej. Żadne syropy nie dają nic na przeziębienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mojej pięciolatki sprawdza się Entitis - podaję go w długofalowo sezonie gilowym i u nas działa. Z naturalnych metod polecam "złote" mleko z kurkumą, kaszę jaglaną, czosnek i cebulę, imbir i cynamon. I olej z czarnuszki, choć ma paskudny smak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

potrzebuję opini dr Tomasz Milczek, jacek sznurkowski, dagmara Mazurkiewicz- klasa. (19 odpowiedzi)

Proszę o opinie o tych lekarzach- nie wiem którego ginekologa położnika wybrać.

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP (39 odpowiedzi)

chodzi mi o ta zabawke...

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry