Widok

Co na słabe paznokcie po ciąży ???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone preparaty na wzmocnienie paznokci, strasznie się łamią i rozdwajają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idz do apteki kup witaminy na paznokcie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skrzypowita w tbl lub lakier z witaminami do paznokci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki może coś jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnośnie witamin - nie wszystkie można brać karmiąc - więc jeśli to Ciebie dotyczy to sprawdź czy możesz je brać - coś kojarzę że skrzypu akurat nie można, ale już nie pamiętam dobrze ...

A na paznokcie to głównie czas pomoże, po ciąży hormony szaleją i niestety to po prostu musi minąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie idealną była odżywka firmy alessandro - taka ze śrubką na etykiecie. Zawsze dostępna była w sephor'ze i douglasie, ale teraz coś zmieniają i dostałam ja na allegro. Jest idealna bo bardzo szybko wzmacnia paznokcie. A witaminy na pewno tez nie zaszkodzą:)
image image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ja mam to samo i jesli karmisz do tego piersią nie ma żadnych witamin na paznokcie. Ze skrzypu polnego nie mozna brać!
Mi do tego włosy garściami wypadają.
Staram sie zdrowo odżywiać i pić soki. Od lekarza usłyszałam , że po ok roku powinno wszystko wrócic do normy.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takze polecam alessandro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez- alessandro jest super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie pomagał merz spezial i brałam też w ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Motylku 112,

jednym ze sposobów na wzmocnienie i poprawę wyglądu paznokci jest zastosowanie odpowiedniego suplementu diety. Przykładem tego typu preparatu jest cieszący się pozytywną opinią lekarzy dermatologów Gelacet. Charakteryzuje go specjalna duo formuła, w której składzie znajdują się dwie substancje:

- biotyna ("witamina piękności" wpływająca pozytywnie na stan paznokci, włosów i skóry),

- żelatyna (dostarczająca organizmowi aminokwasów, wchodzących w skład keratyny - białka budulcowego paznokci i włosów).

Aby nastąpiły pełne efekty zażywania Gelacetu, należy go zażywać regularnie przez 3 miesiące, natomiast pewną poprawę powinno dać się zauważyć już wcześniej. Gelacet jako suplement diety dostępny jest bez recepty w większości aptek tradycyjnych i internetowych, w postaci kapsułek oraz saszetek z proszkiem do rozpuszczania w wodzie. Pamiętaj jednak, że jeśli karmisz jeszcze piersią, przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu powinnaś zasięgnąć opinii lekarza, który zadecyduje czy dany suplement jest odpowiedni dla kobiet karmiących piersią.

Gdybyś miała jakieś pytania związane z Gelacetem możesz skontaktować się ze mną pod adresem kontakt@gelacet.pl. Chętnie odpowiem.

---------------------------------
Ekspert Gelacet, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące kondycji włosów i paznokci. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest ta odżywka?
http://allegro.pl/alessandro-zestaw-express-nail-hardener-prowhite-i2181140133.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żelatyna...

wszystko i na temat :]

moja Ciocia od lat ma piękne, długie, zadbane paznokcie :] pracuje w banku, dużo pisze na klawiaturze i nigdy Jej się nic nie łamie :P

naście lat temu zdradziła mi sekret - codziennie zjada łyżeczkę galaretki owocowej w proszku :] tak od daaaaawna (mi o tym mówiła jakieś 17 lat temu) ;]

osobiście najładniejsze, najmocniejsze i super szybko rosnące paznokcie miałam w okresie ciąży i karmienia :]

kiedyś używałam utwardzacz Sally Hansen i byłam mega zadowolona (jako nastolatka i wczesna dwudziestka) http://allegro.pl/utwardzacz-do-paznokci-sally-hansen-hard-as-nails-i2196195008.html
były też kolorowe - beżowy i jaśniutki róż - wyglądały jak french :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po prostu dobra odżywka. Znacie odżywkę New nails? Świetny produkt, z wyższej półki, a kosztuje 10 zeta. Paznokcie przestaną się łamać, będą twarde i przyjemne w malowaniu. Spróbuj. Wiem, że powrót do normalności łatwy nie jest ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi przy karmieniu piersią też zaczely wypadać włosy ale to chwilowo. Nic nie brałam oprócz zwiększonej ilości owoców i warzyw i teraz dalej wyglądam jak pudel bo wszystko wrocilo do normy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli nie karmisz to polecam belisse włosy i paznokcie - mi bardzo pomogła
jeżeli karmisz to bierz witaminy dla kobiet karmiących i kup jakąś dobra odżywkę - dobre opinie słyszałam o regenerum ale sama jeszcze nie używałam - osobiście mi ciąża nie zaszkodziła a nawet przeciwnie - nigdy nie miałam tak twardych paznokci i lśniących włosów jak w ciąży :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj... jest bardzo ciężko po ciąży, może u mnie nie było aż tak źle, ale ja dbałam o paznokcie. Już pisałam jak - odżywka New Nails. Wiem jednak, że nie łatwo jest przywrócić paznokciom normalny wygląd. Wszystko wymaga czasu, mnóstwa czasu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odżywka new nails - kwestia kilku tygodni i powinno być w porządku. Moje pękały, były brzydkie. Uzyskałam zdecydowaną poprawę w krótkim czasie - jest w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serio to badziewie niby pomoże? Wątpię dlatego polecam serum do paznokci, czytałam tam i podaje dalej http://www.urodakobiety24.pl/2015/09/intensywnie-wzmacniajace-serum-do.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadne cuda na piękne paznokcie nie pomogą. Walczyłam z problemem włosów i paznocki po 1 ciązy, tylko herbata krzemionkowa (ziele). Jeśli karmisz- jedna szklanka dziennie i po 3 tyg widoczna różnica w 100%. Sprawdziłam, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

staraj się wzmocnić organizm od środka: bierz jakiś skrzyp czy biotynę. Poza tym myślę, że odżywka do paznokcie eveline 8 w 1 Ci pomoże – nie znam osoby, której by nie wzmocniła paznokci ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam suplementację kolagenem z ryb morskich. Wzmacnia włosy i paznokcie. Osobiści stosuję ten https://noblemedica.pl/produkt/pure-collagen-120-kapsulek-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami-kopia/ i jestem bardzo zadowolona.Ma bardzo dobry skład, bez zbędnych ulepszaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety NailTek już nie jest tak dobry jak kiedyś, z odżywką Eveline to loteria - jednym pomaga innym szkodzi (po odstawieniu jest gorzej niż przed),
ja polecAm odżywkę Herome (czerwona mocniejsza, granatowa delikatniejsza -lepsza dla osób, które są tuż po zdjęciu hybrydy czy tipsów)
natomiast jeśli ktoś ma mocne,a rozdwajające się paznokcie to nalepszy manicure japoński - trzeba powtózyć ok3 razy lub IBX - również tylko w salonach kosmetycznych ale skuteczny. Aby jednak robić trzeba zapisać się do szkoły manicure https://natalialarina.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

revive nails - dobra odżywka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kurację na dłonie i paznokcie marki souvre
Poniżej link do produktu- proszę się zapoznać. Na prawdę warto.

https://www.youtube.com/watch?v=VDE9PuzyhfY

W razie pytań zapraszam do kontaktu ( rakowskialeksander@gmail.com )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bardzo paznokcie wzmocniły się odkąd zaczęłam stosowac tą weganską odżywkę z Bielendy z konopiami siewnymi z serii Bio Vegan Nail Care , naprawdę super działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe paznokcie po ciąży były też moim problemem, ale udało mi się z nimi uporać z pomocą odżywek do paznokci od Eveline 6w1. Dużym plusem odżywki poza jej skutecznością, jest też jej cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bardzo elastyczne paznokcie i używałam ostatnio odżywki Claresy do takich właśnie delikatnych paznokci https://claresa.pl/odzywki-do-paznokci i już się nie rozdwajają. Lakiery też mają świetne. Trzymają się przewie 3 tygonie - teraz mam przepiękny pastelowy róż dla blondynek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry