Widok

Co najlepszego na erekcję

Co polecicie na erekcję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A brałeś już może tego typu środki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie tylko kamagrę, ogolnie mam pewne problemy z ciśnieniem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz problemy z cisnieniem to nic dziwnego bo takie środki nie powinny byc przyjmowane przy tego typu problemach. Powinieneś na początku spróbować właśnie srodków z Largininą ktore nie mają takiego działania i dzieki temu są o wiele bezpieczniejsze. Polecam zacząć od Penis Complete, obecnie ma najlepszy skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Efekt jest taki jak viagry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niezupelnie, bo w tym przypadku efekt jest nieco inny. Opakowanie ma 60 tabletek,zazwyczaj bierze się 2 tabletki dziennie ( jak sobie chcesz czyli albo jedna tabletkę dziennie i jedną wieczorem, albo dwie naraz). Może na początku efekt nie będzie taki dobry jednak z każdym kolejnym dniem efekt dzialania tabletek będzie coraz lepszy. I przy dłuższej kuracji można prakycznie całkowicie pozbyć sie problemów z erekcją. O ile oczywiście problemy te nie są spowodowane przez niewyregulowanie hormonalne bo przy problemach z hormonami to nawet tabletki nie pomogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dps badz zol-poszukuje dla sparaliżowanej osoby (13 odpowiedzi)

witam ,poszukuje spawdzonego domu opieki badz zol ?wie ktoś coś?

do góry