Widok

Co sądzicie o kobietach z Tatuażami?

Witajcie, a jakie macie zdanie na temat KOBIET z tatuażami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kojarzą się jeszcze z prostytucją, ale coraz więcej "zwykłych ludzi" ma tatuaże.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

> Kojarzą się jeszcze z prostytucją, ale coraz więcej "zwykłych

Pan Sadyl ostatnio poznał jakaś Samantę i Vanessę.

Co do innych kobiet i mężczyzn - każdy korzysta ze swoich zasobów zgodnie z predyspozycjami.
Jak ktoś ma taką potrzebę, to proszę bardzo.....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

> Pan Sadyl ostatnio poznał jakaś Samantę i Vanessę.

Nawet gdyby tak było, to nic ci do tego i nijak się to ma do meritum wątku.
Zaczynasz przypominać szczura zagonionego w zaułek bez wyjścia - kąsasz na oślep. co popadnie.
Skądinąd nie dziwi mnie to. Posłuchu nie masz żadnego a wierchuszka ciśnie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Przynajmniej się plebs nauczył zwracać z szacunkiem ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

...i przez to że maja tatuaże stają się niezwykli. Rozumiem jeśli pracownik zieleni .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam nikomu bez charakteru.
Zwłaszcza zawodnikom słabym psychicznie. Albo lekkomyślnym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo nieprecyzyjne pytanie. Jakich z jakimi? Wytatuować to sobie można nawet krzesło ogrodowe. Ktoś rozumie o co chodzi w takiej finezji?
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawet Penelope Cruz ma tatuaż:
https://i.pinimg.com/originals/d3/47/6c/d3476c49eae6b83c7ca05895f888b1d9.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Charlize Theron, jakby były oznakowane, że są aktorkami:
https://i.pinimg.com/originals/bd/8f/51/bd8f51cc30c917c48846629be7a60f3c.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Angielskie aktorki, jak Kate Winslet czy Keira Knightley, nie mają trwałych, a właściwie żadnych tatuaży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monica Bellucci też nie ma tatuaży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocno tatuuje się Francuzka Alizee, ale to jakieś postacie z francuskich komiksów:
https://new2tats.wordpress.com/2013/05/08/celebrity-tattoo-of-the-day-sexy-french-pop-star-edition-alizee/
(kilka zdjęć u dołu strony)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niemka Diane Kruger nie ma żadnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

...ani ja, tylko że ja jestem zwykłym człekiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Charlize nawet dwa trwałe:
http://www.premierpigments.com/celebrities-permanent-makeup-tattoos-Charlize%20Theron.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolekcja na jednej stronie, gwiazdy z USA:
https://www.nbcnews.com/slideshow/today/tattoo-you-celebrity-ink-43294083/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Wytatuować to sobie można nawet krzesło ogrodowe

Są lepsze "talenty". Ten przynajmniej ma poczucie humoru:

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Akcja z wytatuowanymi kobietami może zakończyć się kiepsko i dla nich, i dla omotanego mężczyzny. Siniaki, skaleczenia, wyrwane kłaki włosów, stracony portfel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Nawet gdyby tak było, to nic ci do tego

Oczywiście, Panie Sadyl.
Skad te nerwy ? Samanta i Vanessa są twoje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej nie dostać się w ich szpony.
Mogą mieć na przykład dwie różne osobowości w jednym ciele - dobrą i podłą.
A jak się od nich uwolnić?
Tylko całkowite oddalenie, żadnych zdjęć, żadnych rozmów. Izolacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wygląd postaci

Dwudziestopięcioletnia kobieta, blondynka, oczy niebieskie, smukły wygląd. Pociągała bardzo mężczyzn. W powieści znakiem szczególnym Milady była ruda lilia, wypalona na lewym ramieniu. Piętno było małe i - na skutek stałego używania maści - nieco zatarte. Ponadto Milady starała się zatuszować znamię grubą warstwą pudru (w filmach Richarda Lestera zawiązuje ramię czarną wstążką).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Milady_de_Winter
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może mamy tu sytuację, gdzie jedna postać jest idealna i perfekcyjna, a inne nie mogą być równie wspaniałe i muszą mieć lekkie (a właściwie dość poważne) wady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy robi co chce ze swoim ciałem, jeden czy dwa tatuaże to nic, mnie jedynie odstrasza jak widzę ciała całkowicie pokryte tatuażami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno w to uwierzyć, ale podobno kobieta z tatuażem może:
- przyczepić się do mężczyzny bez specjalnego powodu
- stworzyć całą grupę, która będzie go atakować, dotkliwie
- atakować nawet na odległość
- i nigdy nie powie, o co jej właściwie chodzi
- generalnie rodzaj stalkingu albo kłucia laleczki wudu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Manipulatorstwo i podpuszczanie dla zabawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wampiry energetyczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mężczyźni unikają zamętu i fermentu, więc nie mieszają się do cudzych związków. Naturalny i naukowy fakt.
Małżeństwo otwarte - raczej tylko w "Cosmopolitan".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

piszecie o tych kobietach z tatuazem jak by to bylo jakies zlo.. a co to kobieta gorsza ze ni emoze w ten sposob ozdabiac ciala? tatuaze nie sa zarezerwowane tylko dla mezczyzn.. ja sama mam 2 tatuaze i jestem z nich mega dumna. Oba robilam u Piotra Nowackiego w Warszawie i sa to nie tatuaze a dziela sztuki ! Piotrek to artysta i wizjoner podchodzacy z miloscia do swojej pasji. Nie kopiuje tylkjo tworzy wlasne wzory dlatego kazdy jego tatuaz jest unikatowy wyjatkowy i orginalny. Popatrzcie na jego galerie zdjec https://www.facebook.com/PP-Tattoo-127237137346559/ i pomyslcie ze czesc tych dziarek jest u kobiet :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko zależy jak jest wykonany tatuaż tzn. czy subtelny czy agresywny pokrywający większa część np. ramion itp. Znam wiele wykształconych i mądrych kobiet , które posiadają tatuaże. Wiadomo ,że Pani adwokat nie będzie miała ręki wytatuowanej tylko gdzieś na plecach zrobi sobie tatuaż. I nie kumam tego głupiego pytania, każdy jest dorosły i jak mu się podoba to niech sobie tatuaże wykonuje nic mi do tego. Na koniec - Tego sr*dyla to już się nie da czytać !!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Tego sr*dyla to już się nie da czytać !!!!!!!!

A czy ktoś cię do tego zmusza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

wytatuowanej Bienkowskiej tez nie da sie słuchac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sadyl: znasz historię o tatuażu ORIA ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez uważam ze tatuaże sa ok. Sama mam dwa w grudniu sobie jeszcze powiększe i sa one delikatne a nie jakies czaszki czy inne cuda:) więc mysle ze u kobiety są ok o ile nie sa przesadzone, zreszta już wole mieć tatuaże niż kolczyki w brwi czy w nosie jak krowa:p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ORIA. Rzecz się działa podczas wizyty rosyjskich marynarzy w Sewastopolu. Marynarze zabawiali się z dziewczynami w lokalu. Podczas tej zabawy, jedna z dziewczyn zauważyła tatuaż na członku swojego świeżo poznanego marynarza. Przedstawiał on napis : ORIA. Zaciekawiona widokiem jednego i drugiego, zapytała co to znaczy ORIA ? Marynarz odparł że dowie się wszystkiego gdy pójdzie z nim do pokoju. Tak też się stało. Podczas gry wstępnej wszystko się wyjaśniło. W miejscu napisu ORIA, pojawiło się zdanie : moriaki floty baltickogo mORIA pozdrawlajut morjakow floty czarnomorskogo morja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

gra wstepna niczym czytanie zwojów
jesli to na 1 zwoju--to brawo Rosjanie!
pp
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od czasu spalenia Rzymu nikt tak chyba nie sfajczył dowcipu jak Ty, młody.

Gości było trzech i każdy miał na korzonku tatuaż ORIA.
Po postawieniu sprawy na sztorc ukazywała się cała dziara:
Amerykanin - VICTORIA
Angol - GLORIA
Soviet - PRIWIET MORIAKOM ..

Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Welcome to Jamaica, it's a beautiful country.

Nie, nic, nic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cholera. Masz rację. Dzięki za przypomnienie oryginału.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm... nie wiem czy się śmiać czy płakać ... tatuaże mam...posiadam i tyle ... ludzi morza znam ...i ich tatuaże i historie tez .... a wytatuowane koniuszki są jak kapitanowe w "róży wiatrów " przerysowane ;) ale jak ktoś lubi to ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxxxxxxxxxx
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wygladaja ochydnie -wez taka do wyra to jak bys kryminalistke mial
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Niby po wyglądzie się nie ocenia, ale coś w głowie człowiek posiadacz "nacechowania" na ma... Nie żeby głupi czy chory, tylko rozpiętość wyobraźni, cel. Po co? Jeszcze płacić za to.
Ludzie po różnych wypadkach, o operacjach są naznaczeni bliznami i usunąć tego nie mogą. Ale to naznaczeni p przez życie, los nie z kaprysu, zachcianki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wątków o tatuażach było już na forum kilkanaście , zawsze sprowadza się do to do pytania : "Czy gdybyś miał Ferrari to też okleiłbyś je naklejkami ?"
Po prostu niektórzy identyfikują się z zardzewiałą multiplą...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie ma co w sumie uogólniać, bo tatuaż tatuażowi nie równy. Kobiety coraz częściej się tatuują i to chyb normalnie. Byle nie tatuaże z kwiatkami, delfinkami, motylkami, imieniem ukochanego (które jest nieaktualne po kilku miesiącach). Tatuaż trzeba przemyśleć porządnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś motylek czy delfinek też był cool ! Jaki byś nie zrobił to i tak za pięć lat każdy będzie "obciachowy" i w tym przypadku nie ma że "retro" znów będzie na topie. Rozumiem że są gusta i guściki i tak samo jak się ktoś ekscytuje multiplą równie dobrze mogą go jarać tatuaże, niestety nie oznacza to iż multipla zostanie samochodem roku, a kobieta z widocznymi tatuażami zostanie miss , no chyba że miss tatuażu. Po prostu na świecie są uniwersalne kanony piękna, a tatuaż do nich nie należy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osobiście bardzo podobają mi się tatuaże u kobiet. Moja obecna dziewczyna (właściwie już narzeczona) przez kilka pierwszych randek nie chciała mi się przyznać, że ma tatuaż. Do tej pory nie wiem czemu, jest bardzo ładny :)
Ale widziałem niedawno taki artykuł (http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/czego-lepiej-nie-mowic-swojemu-facetowi) i okazuje się, że jest więcej rzeczy, które chcą przed nami ukrywać nasze panie :) Czego lepiej nie mówić facetom? Otóż najlepiej mówić wszystko, drogie kobietki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobają mi się delikatne tatuaże u kobiet ale sama nie mam chyba przez to że boję się nakłuć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Otóż najlepiej mówić wszystko, drogie kobietki ;)

Jasne.
Kobieta, która mówi wszystko nie ma w sobie aury tajemniczości.
Kobieta, która mówi wszystko, traci wszystko ze swojej atrakcyjności.
Kobieta, która mówi wszystko nie zmusza mężczyzny do wysiłku.
Poza tym, czasem warto, aby kobieta pomilczała, bo ile można w końcu tego słuchać ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm...
Ludzie są różni. Rzeczywiście wielu mężczyzn preferuje (tak?) patrzeć, widzieć, obserwować... bez przekraczania bariery poznania rzeczywistości "tu i teraz" wewnątrz drugiego człowieka. Może nie mają takiej potrzeby. Prawda może być zbyt ciężka... albo pustka, którą lepiej tuszować milczeniem albo nieumiejętność sprostania wyzwaniu.
Osobiście, za każdym razem, umieram z tęsknoty za rozmową z Mężczyzną, który rozumie mnie bez słów. Często, po prostu chcę posłuchać Jego głosu.

Ps
Jako "stara pupa", pierd...lę "aurę tajemniczości"
...mówię TYLKO to, co facet jest w stanie ogarnąć swoimi możliwościami
...mówię TYLKO to, co zniechęci go do wysiłku błądzenia w ocenie tego co mówię
...milczę gdy jest czego posłuchać z ust faceta i powtarzam się 5 razy gdy chcę by się "bujał" bo zakłóca dzwięki życia
Tatuażu nigdy nie zrobiłam. Jak każdy, urodziłam się ze "znakami wyróżniającymi". Nie mam potrzeby tatuażu a ludzi nie oceniam na podstawie wyglądu, ubioru...
http://youtu.be/xt65uDJBLbY
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakaś Lady Gaga ma ponad 20. Nie kojarzę jej, ale właśnie sprawdziłem. Na demonologii i okultyzmie znam się słabo, ale kilka niepokojących symboli tam dostrzegłem. To się wszystko wpisuje w szerszy kontekst, który zaprowadził ją dokładnie do tego miejsca, w którym się znalazła.
Zatem jeśli ktoś uzależnia powodzenie życiowe od farby pod skórą to odradzam tatuowanie. A jeśli ktoś po prostu lubi konie, to nie widę przeszkód żeby sobie wydziarał pięknego rumaka w galopie. Jak sobie wyobrażę wysportowaną laskę np. na ściance wspinaczkowej to myślę sobie, że tatuaż do jej osobowości pasuje i nie mam żadnego zgrzytu estetycznego.
Jest jeszcze problem tego, co mówi Piotr Glas. Zdarza się, że artyści w studio coś do siebie wpuścili. Odprawiają swoje durne rytuały nad barwnikami, których potem używają na niczego nieświadomych ludziach. I tu wiele zależy od tych nieświadomych ludzi. Nigdy nie przychodzę nieproszony - powiedział Mystery Man do Freda w (imo) najbardziej przerażającej scenie w historii kina (Lost Highway).

https://newsbook.pl/2017/09/21/lady-gaga-moj-sukces-i-obecna-choroba-to-dzielo-iluminatow/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hmm.... Co mnie podkusiło, żeby wspomnieć o tej scenie z filmu? Obejrzałem raz jeszcze i dopiero teraz odkryłem, że Fred ma na ręce mały tatuaż. To są takie małe, zagadkowe zbiegi okoliczności. Fajne są one.

https://www.youtube.com/watch?v=qZowK0NAvig
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z innej beczki.
Dziś mam lenia...
Przy 3:45 sos cesara poszedł mi nosem

http://youtu.be/oQwFDjVviMc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tatuaż ma być lekiem na kompleksy istot małych, brzydkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byle ten tatuaż był mądry i coś znaczył ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy jakie tatuaże. Bo są takie co odrzucają i takie co zachwycają. Generalnie nie trawię małych, prostych tatuaży jak i tribali. Skoro ciało ma być jak płótno czy ściana to ja wolę zachwycać się pięknem wizerunku niż oglądać bohomazy. Im bardziej kolorowy i skomplikowany, tym lepszy. Choć nie ukrywam że najchętniej bym je widział na ścianach/płótnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam tatuaz na glowie i nikt tego nie widzi haha, mialem problemy z lysieniem i poszedlem na zabieg do microhaair i wszczepili mi pigment emitujacy wlosy super sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No pacz... a taka była okazja, żeby zrobić tatuaż w kształcie otwartej pokrywy czaszki i "emitację" mózgu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy młoda dziewczyn z tatuażem przejdzie metamorfozę i zmieni się w wielki pasztet z celulitem, lub jak kto woli kalafiorem ponownie będzie budziła zainteresowanie szczególnie bohomazy na jej bezkształtnych ciele
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proponuję wytatuować na czole radio maryja na starość jak znalazł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam tobie sam ryj wytatuować bez radia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Debil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Raczej pozytywne, ale niestety zależne od projektu jaki kobieta na sobie "nosi". To tak trochę jak z ubraniami. Niektóre są estetyczne i eleganckie, inne wręcz na odwrót.
Sama bym się nie odważyła, ponieważ staram się być maksymalnie naturalna i jeśli podoba mi się jakaś grafika to zamiast na ciele, umieszczam ją na ścianie :)
Torba treningowa to podstawa każdego sportowca, tak jak powietrze to podstawa każdego człowieka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

delikatne tatuaże są super ;) mam dwa :) ale nie podobają mi się u kobiet duże tatuaże.
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tatuaże uwielbiam :) obecnie mam już 3 i to nie koniec :) grunt to wybrać się do dobrego studia tatuażu. Ja swoje dziarki robiłam w Warszawie, w studiu Jah Love Tattoo :) Super ekipa bardzo utalentowanych ludzi, komfortowe warunki i rewelacyjne tatuaże :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

coś dla ludzi mających problem z akceptacją samego siebie... jeszcze kolczyk w nos i nity w czaszkę ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A guano prawda :p
Akceptacja nie ma tu nic do rzeczy.
Pierwszy tatuaż to chęć posiadania jednego rysunku na ciele...reszta to uzeznienie od tego charakterystycznego bólu xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wniosek, choroba psychiczna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak samo jak palenie lub alkoholizm.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi to nie przeszkadza. Chociaż zależy jaki i gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tatuaż z własnej woli robią sobie tylko idio tki (lewaczki, feminazistki etc.) lub egoistki, które mówią, że to nie faceta sprawa jak kobieta wygląda (jeśli nie jego sprawa, to bądź kur wa sama całe życie i doprowadź do upadku swojej linii genetycznej), żadna z tych grup społecznych nie jest godna uwagi ze strony normalnego, rozsądnego faceta. Nie upiększają one ciała, bo ciało jest idealne w takiej postaci w jakiej zostało stworzone. Tatuaż mają zazwyczaj ludzie o niskiej inteligencji, którzy np. mówią, że ryba lub kurczak, to nie mięso. 
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

To ciekawe,może ktoś potwierdzić czy jestem idiotka, feminazistka albo egoistką? Ewentualnie czy jestem pozbawiona inteligencji?

Pomijam kwestie kurczaka i ryby bo tu mam fory jeżeli chodzi o tematyke kulinariów xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie było mi dane poznać cię osobiście więc nie mam możliwości potwierdzenia , jednakże mogę stwierdzić z 99,9% pewnością że z tatuażem wyglądasz gorzej niż bez ;]

P.S. widzę że wszędzie ktoś odkopuje tematy dot. tatuaży tylko czekać na jakiś link do salonu ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

chcialbym zobaczyć te wszystkie kobiety po kilkudziesięciu latach od zrobienia sobie tatuażu. Pewnie większość bohomazów musiałyby podpisać aby postronna osoba wiedziała co autorka miała na myśli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak chcą to niech noszą, nie moja sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja ostatnio sama zapisałam się na tatuaż i wybrałam 13 Tattoo Studio. Tutaj Pan Tomasz Rybak bardzo starannie wykonał cały tatuaż także jestem zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety wyglądają okropnie i jakby wyszły z więzienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tatuaż tatuażowi nie równy - są takie co zdobią ale też takie co szpecą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze łzami w oczach, zachwycam się ludzkim umysłem i pomysłowością. Chętnie korzystam z owoców tychże, w każdej dziedzinie życia ;)
https://naforum.zapodaj.net/2166524d2e06.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/7b9eb01ead2d.jpg.html
Zabawa jest przednia, a życie kolorowe.
https://naforum.zapodaj.net/d29a697832d1.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/d844371831f9.jpg.html
Ps
Oczywiście, brokat króluje ha ha :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile tutaj nienawiści do kobiet z tatuażami... Ale nienawidzicie tatuaży ogólnie czy na kobietach? Ja mam tatuaże i wszyscy mi je chwalą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest żadna nienawiść, ty masz prawo robić sobie tatuaże, a ja mam prawo uznać czy mi się to podoba czy nie - gdy ktoś się pyta to zgodnie z prawdą odpowiadam - i uważam że tatuaże jakie by nie były w moim mniemaniu nie upiększają ciała. O ile subtelny makijaż , ubranie , biżuteria mogą urody dodać o tyle "grafitti" na ciele nie jest w mojej ocenie upiększaniem pierwszego ani drugiego wyboru, nawet gdyby był to "mural" znanego artysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wzrusza ramionami ~8D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za cholerna presja :) Był czas, że naturalny "tatuaż", znak szczególny, skrywałam, a tu proszę.
No dobrze. Nie ma co się wyłamywać i trzeba fikać z prądem.
Ja żem jest gotowa :]
https://zapodaj.net/3e0ae4ee89686.jpg.html
Jak zawsze, mam szczęście i jeszcze dostałam (chyba w promocji) packę na muchy (nie tylko te hiszpańskie), a że jest upał to może nam się przydać.
https://zapodaj.net/ce860d75e2a72.jpg.html
Ps
Wystarczy, że wytniesz szablon z kartonu i przyłożysz na klatę (rozszalałam się ;), klatkę) i spryskasz samoopalaczem lub/i napaćkasz długopisem (byle niebieskim, w kolorze oczu). Coś w stylu "Bad Boy", albo "Rough Boy", "Bestia", "Eat me"... Co bądź.. :D
Ps2
Wcześniej zdejmij zerówkę... z klaty (klatki) ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rudi, żyjesz? Jak Ci tam w tym Niebie, czy przydałby się swetr?
A tu upały...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Klimatyzacja w biurze (50 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry