Odpowiadasz na:

Re: Co sądzicie o pomyśle 500 zł na dziecko, będziecie składać wniosek?

Wrócić do kraju aby dostać socjalne?? Uzależniac decyzje od tego czy się dostanie kase czy nie to jest myslenie patologiczne, bo ona nie chce wrócic, bo jest patriotka, chce po prostu dostać tą... rozwiń

Wrócić do kraju aby dostać socjalne?? Uzależniac decyzje od tego czy się dostanie kase czy nie to jest myslenie patologiczne, bo ona nie chce wrócic, bo jest patriotka, chce po prostu dostać tą kase za nic.
Nie mam nic przeciwko osobą pobierającym zasiłki, ale większość z nich to po prostu lenie. Będąc po becikowe sama słyszałam jak mówiły,ze za 1000zł do pracy nie pójdą, także te 1000zł przez rok po urodzeniu dziecka i dodatkowe 500zł tylko utwierdzi ich w przkonaniu,że nie ma co zajewaniać w pracy jak można dostać od Państwa.

zobacz wątek
9 lat temu
~kia

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry