Widok

Co sądzicie o ubrankach dla niemowlaków z dodatkiem poliestru?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak wyżej. Zostałam obdarowana śpioszkami i pajacami, których skład to 80% bawełny i 20% poliestru. Niby są miłe w dotyku, ale sama nie wiem, czy ubierać w nie noworodka. Czy taki skład nie podrażni delikatnej skóry dziecka? Proszę o opinie, gdyż zostało mi już niewiele czasu do porodu...Jakby co, to jeszcze zdążę dokupić bawełniane ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli masz inne , nie zakladaj ich dziecku- sa sztuczne i skora w nich nie oddycha, sama dostalam raz piezamke dla malej i od razu nie biorac tego do reki widzialam ze jest sztuczna - nie zalozylam ani razu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
choc jesli przewaza bawelna to mozesz zalozyc ale na jakas bluzeczke, kaftanik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja prosiłam, żeby nikt nie kupował mojemu Maluchowi takich ciuszków bo strasznie się w nich pocił
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedzi. Tak też właśnie myślalam, bo sama nie noszę takich ubrań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie jest z dziecięcymi kocykami z "polaru" = na ogół jest to 100% poliester. Proponuję przespać się pod takim - parzy, nie oddycha i elektryzuje się. Sama mam pidżamę z polaru, myślałam, że będzie cieplutka - nadaje się wyłącznie na bardzo zimne noce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale takie pajace z weluru zawsze mają dodatek poliestru bo z tego jest welur. Moja córcia używała i nic jej nie było. Pod pajac body z krótkim rękawem i ok. Poza tym po praniu złożysz a nie musisz prasować jak całej reszty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry