Widok

Co się dzieje ?

Dlaczego po kolei odchodzą najlepsi instruktorzy- Ala, Marta teraz Alina???? Brakuje tylko, żeby Magda odeszła i nie mam po co tam zaglądać. Dzieje się źle i radzę szefostwu nad tym się zastanowić. Na recepcji też co raz to nowe twarze, coś tu jest nie tak.
Moja ocena
POŁUDNIE Centrum Sportu kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Ago!
Żałujemy że nie zechciała Pani zapytać samych instruktorek lub recepcję Klubu o powód. Jesteśmy młodą kadrą, każdy z nas się rozwija i jego życie dynamicznie się zmienia, stąd też zakończenie współpracy (w tej lokalizacji) z wyżej wymienionymi instruktorami. Z Aliną tymczasowo a do Marty zapraszamy na zajęcia w klubach Kolaseum. Bardzo chętnie spotkamy się w Klubie i odpowiemy na Pani wszystkie pytania, naszą kadrę zasili "nowa krew" wybrana przez Magdę, która od września jest koordynatorem fitness w naszym Klubie i obiecujemy że już niedługo będzie Pani miała o nich podobne zdanie jak o poprzednich :) zmieniamy się, ale na pewno nie na gorsze :)
serdecznie pozdrawiamy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chciałabym wszystkich uspokoić, ponieważ ja nie planuję nigdzie odejść, za bardzo cenię sobie współpracę zarówno z szefostwem jak i z klientami CSP :). W przyszłości jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące fitnessu bardzo proszę o skonsultowanie tego ze mną, a z pewnością pomogę rozwiązać każdy problem i gwarantuję, że dokładamy wszelkich starań by nasze fitness'owe (i nie tylko) usługi świadczone były na wysokim i wykwalifikowanym poziomie :).

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na zajęcia
Magda :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry