Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zajęcia baletowe dla dzieci - odradzam. wątek zamknięty Nie polecam zajęć baletowych dla dzieci prowadzonych przez Panią Magdę. Jest...
~Agnieszka
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Bez rewelacji wątek zamknięty Z klubu korzystałam przez miesiąc skuszona promocyjnym karnetem. Byłam raz na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 grudnia 2012

Naprawdę obiektywna ocena wątek zamknięty Z siłowni korzystam ok2 razy na tydzień z uwagi, że mam do niej dwa...
~Madzialena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Zumba wątek zamknięty Wczoraj miałam okazje uczestniczyć w zajęciach zumby.i powiem...
~ROZCZAROWANA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Anka - opinia wątek zamknięty Zauważyłam, że odkąd nie ma bardzo miłej starszej od obecnej Pani...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

SREDNIO wątek zamknięty SILOWNIA MOZE I DOBRZE WYPOSAZONA, SREDNIE PODEJSCIE DO KLIENTA, TRENERZY...
~DOMINIKAA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Co się dzieje ? wątek zamknięty Dlaczego po kolei odchodzą najlepsi instruktorzy- Ala, Marta teraz Alina????...
~Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Na tle trójmiejskich fitness klubów i siłowni - bardzo miernie wątek zamknięty Największym problemem jest higiena i czystość - zarówno sprzętu, jak i...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2011

Pochwała wątek zamknięty Świetna kręgielnia, tania, z promocjami, miła atmosfera. Polecam wszystkim....
~zebro
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

Luz blus ubaw i relakx ;) wątek zamknięty Kręgle są, usiąść można, atmosfera niespotykana!! Świeża muza. Jedyne co mi...
~BIGisJony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

gorąco polecam wątek zamknięty Byłem z dziewczyną i byłem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, fajna muza,...
~andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Zgadzam się z poniższymi opiniami co do kadry. Rzeczywiście profeska,...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Klimatyzacja wątek zamknięty Ogólnie polecam ten klub. Niestety jest jedno poważne "ale" - brak...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

treningi! wątek zamknięty Korzystam z usług obiektu jakiś czas, jestem zadowolona jeśli chodzi o...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2010

mogło by być taniej... wątek zamknięty poza tym ok, miejmy tylko nadzieję, że ceny przy najmniej nie urosną, choć...
~Szelus
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

na pewno nie za tą cenę wątek zamknięty podwyżka jaką zarządzili od nowego roku moim zdaniem miała na celu...
~ki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

z pozdrowieniami dla chłopaków ;) wątek zamknięty Instruktorów trzech - ale to nie pech. Fajne z nich chłopaki i nie siedzą tam...
~yoyo78
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2008

PODWYŻKA CEN!!! wątek zamknięty WITAM, JESTEM TZN BYŁAM STAŁĄ KLINTKĄ TEGO KLUBU, OGÓLNIE WSZYSTKIE...
~Kasia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

ex wątek zamknięty CS Południe, dzięki swojej dogodnej lokalizacji, na brak klientów nie może z...
~eŁKa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

BOWLING wątek zamknięty fajny klimat, świetna obsługa no i świetna zabawa polecam
~aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

42

wątków

do góry