Widok

Co się dzieje z Metrohouse - Partnerzy ?

Mam u nich wstawione mieszkanie i od tygodnia nie mogę się skontaktować z agentem. Czy ktoś wie może co się dzieje ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie lepiej zadzwonić do centrali, tylko pytać jak głupi na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No oni podobno już nie maja centrali i w ogóle ich nie ma.
Teraz to jakaś nowa firma tam siedzi - jakieś morze czy coś. Tyle się dowiedziałem, jak poszedłem.
To jakieś niepoważne.Nikt mnie o niczym nie powiadomił.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Metrohouse działa i ma się dobrze. Tu jest lista oddziałów:
http://metrohouse.pl/?idNode=69&jezykID=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nich jest taka rotacja pracowników, że pewnie po prostu już ten agent nie pracuje. I twoja oferta pewnie gdzieś wisi w próżni zanim przekażą ją innej osobie, która o niej nie ma pojęcia. To jest masówka koszmarna, polecam mniejsze lokalne biura - w nich nie są nastawieni na ilość tylko jakość.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Partnerów już nie ma...Najpierw doszło do "fuzji" z Metro, po czym po dwóch latach, MH na dobre zagościł we wspólnych siedzibach i głowach agentów i trach - Partnerzy zostali wymiksowani..

Były prezes Partnerów prowadzi firmę Morze Nieruchomości...Tak to się dzieje w tym światku, że raz tu innym razem gdzie indziej..

Nie idźcie do MH bo to faktycznie koszmarna firma. Właściciele nastawieni na to by słupek się piął, liczba oddziałów wzrastała i przybywało agentów (bez doświadczenie i ogłady)...Już dawno zapomniano tej firmie na czym polega skuteczne i rzetelne pośrednictwo.

Korporacyjne zwyczaje, wyścig szczurów, presja, brak wiedzy merytorycznej - co za tym idzie ogromna rotacja niewiele jakości...To tak jak porównać lokalny, piękny, pachnący warzywniak z uśmiechnięta panią Hanią do Tesco czy innego wielkiego bałaganu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Kredyty na mieszkanie (43 odpowiedzi)

Hey powidzcie mi czy korzystaliście z usług pośredników kredytowych jeżeli tak to jakich...

do góry