Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tani notariusz nowy temat Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
22

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 9 września 2014

Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni nowy temat Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,...
docent585
57

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 8 maja 2014

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? nowy temat witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości:...
~Krzysztof
79

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2011

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami...
Aga_gdansk
49

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 17 listopada 2011

sprzedaż mieszkania bez pośredników Co w przypadku gdy mam podpisaną umowę (aż z pięcioma biurami , zależało nam...
~Gosia
9

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 maja 2017

Nie aktualne ogłoszenia tez tak mieliscie... Jestem laikiem w kupnie mieszkania, ale nie mogę zrozumieć dlaczego na...
~Jacek
3

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 maja 2017

Polijacht domki na wodzie! Cała Polska! Witam serdecznie, chciałbym przedstawić wam naszą firme Polijacht, zajmujemy...
~Polijacht!
3

dodano: 3 sierpnia 2017

Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania...
~marlena
14

dodano: 11 kwietnia 2012

przepisanie majątku na jedno z dzieci Ojciec przepisał dom na syna. Jestem jeszcze ja czyli corka. Brat nigdy nie...
~anonim
5

dodano: 17 lipca 2017

Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w...
~Szukam większej przestrzeni do ż
8

dodano: 1 lutego 2016

wynajem kto remontuje mieszkanie Wynajmuje mieszkanie 10lat. Od tej samej osoby. Kredyt nigdy nie wchodził w...
~anonim
1

dodano: 18 lipca 2017

Umowa na wyłączność Witam, do 15 lipca mam podpisaną umowę na wyłączność. Kiedy mogę wypowiedzieć...
~zapytanie
15

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 lipca 2017

kupni domu od rodziców Proszę o informacje w takiej sprawie. Brat chce kupić od naszego taty dom....
~anonim
1

dodano: 6 lipca 2017

wynajem dobowy - kogo polecacie Czesc! Kupilem 2 miesiace temu mieszkanie w Gdansku Przymorzu, na ulicy...
~redzi
5

dodano: 30 maja 2017

Ostrzegam przed Peper House Ostrzegam nie tyle kupujących co sprzedających swoje mieszkania przed...
~Kupiec
4

dodano: 13 czerwca 2017

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z...
~XAO
11

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Wspólnota [URL]https://regon.info/4346198/local-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia...
~Anonim
0

dodano: 14 maja 2017

Kupię mieszkanie... Kupię mieszkanie 2 - pokojowe na Żabiance, w bloku 4-piętrowym. 1 lub 2...
~Monika
0

dodano: 14 maja 2017

Opinie o firmach zarzadzajacych wynajmem mieszkan Witam, Chcialabym zapytac o opinie w temacie firm zarzadzajacych wynajmem....
~Ola
0

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Jakiego pośrednika znacie/ polecacie? Zbieram opinie: [URL]https://www.interankiety.pl/i/drOveXDj[/URL]
anna_ko
0

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry