Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy nowy temat Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami...
Aga_gdansk
61

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 17 listopada 2011

acco rent W Sopocie jest firma acco rent , która oferuje zarządzanie najmem...
~najemca
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 27 września 2019

Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w...
~Szukam większej przestrzeni do ż
39

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2016

News dnia Beata Prot vel Czerniawska zatrzymana przez policję.
~FBI
2

dodano: 3 września 2019

Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,...
docent585
63

dodano: 8 maja 2014

Mam problem z domem Hey mam problem i to trochę wielki. Znalazłam dom na sprzedaż powiedziałam o...
~Zakłopotana
3

dodano: 14 sierpnia 2019

tani notariusz Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
38

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 września 2014

Adr Cześć jeżeli zadzwonię do agencji nieruchomości to czy w ten sam dzień pokaza...
~Anula
1

dodano: 27 lipca 2019

Profesjonalnie zajmę się sprzedaża i wynajmem mieszkań w trójmieście Witam, Nazywam się Mikołaj Tomala zajmuję się sprzedażą i wynajmem mieszkań w...
~Mikołaj Tomala
-

dodano: 23 lipca 2019

Prestiż Zażądać Prestiż według mojego doświadczenia to porażka. Dwa lata nie potrafią...
~Daro
-

dodano: 22 lipca 2019

Dlaczego ludzie chcą kupować mieszkania bez pośredników? Sprzedaję właśnie dwa mieszkania na Siedlcach za pośrednictwem biur...
~Maciej
131

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2009

Polecam Pana Kamila Gorczycę z Pepper House Przeglądałam strony internetowe biur nieruchomości w Gdańsku. Prezentowane...
Amuvor
-

dodano: 10 lipca 2019

dobry zarządca wspólnotą mieszkaniową! szukam dobrego, ale naprawdę dobrego rzetelnego, uczciwego...na razie...
~bob
6

dodano: 12 kwietnia 2018

Poszukujemy zleceń dla pracowników szybka realizacja natychmiast z dnia na dzień zapraszamy Wykańczanie wnętrz , usługi budowlane , malarskie , wyburzanie cyklinowanie...
~Marcin 505960550
-

dodano: 30 czerwca 2019

Wynajme mieszkanie w Baninie Witam, szukam mieszkania na wynajem w baninie z partnerem. Rozwazymy kazda...
~Ewelina
-

dodano: 26 czerwca 2019

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z...
~XAO
14

dodano: 14 kwietnia 2015

~Michal
-

dodano: 23 czerwca 2019

Agencja Obrotu Nieruchomościami Joanna Kulska Miał ktoś coś wspólnego z tym biurem? Oglądałem jedno mieszkanie za ich...
~VIN
5

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2016

Pepper House - polecam serdecznie Z całym sercem polecam usługi biura Pepper House. Pani Agata z którą miałem...
~Marcin
-

dodano: 9 maja 2019

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości:...
~Krzysztof
91

dodano: 30 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry