Widok

polecane biura nieruchomości

Jakie biura nieruchomości polecacie w Gdańsku?Chodzi mi o sprzedaż mieszkania.Dałem ogłoszenie a teraz co 5 min tel i nie wiem,z którymi nawiązać współpracę?Pomijam Metrohouse i Homebrokera bo z nich skorzystam na pewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba raczej nie skorzystam na pewno :).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź http://perfectnails.pl/posrednik-nieruchomosci-godny-zaufania/ są skuteczni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem na tak http://supercleaner.com.pl/polecane-biura-nieruchomosci/ szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzy miesiące temu korzystałem z biura z Gdańska Osowy - CICHY PORT, podobno przenieśli się na Przymorze. Polecam ich, w szczególności panią Małgosię. Oczywiście można próbować sprzedać mieszkanie samemu, ale ja nie chciałem aby non stop ktoś do mnie dzwonił bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nie chciałem też aby tabuny przewijały się przez moje mieszkanie. Temat sprzedaży załatwili szybko i sprawnie, pomogli "wyłapać" tych co chcieli tylko oglądać od naprawdę zainteresowanych. Prowizja też nie była wygórowana, można zawsze się dogadać. Ja nie żałowałem ze skorzystałem z ich pośrednictwa, było warto. Biuro wskazał mi kolega , który przez nich oferował lokal na wynajem - znaleźli mu szybko klienta. Dla mnie są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam Pana Sebastiana Dobron z Muskat Nieruchomosci, profesjonalna wspolpraca, wszystko pod kontrola bez stresu i obaw, sprzedane mieszkania w bardzo szybkim tempie oczywiscie jesli celem jest sprzedaz a nie wieczne oglaszanie. Nie polecam Partnerow bo to tasma niestety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.ingro.pl tam jest odnosnik do ingro home polecam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam doradce Metrohouse - Michala Marszałka. Genialny agent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
jak z nich skorzystasz to lepiej daj sobie spokój - po co ci gigantyczna prowizja i ogłoszenie w masówce, gdzie rotacja taka, że nie będziesz później wiedział, kto zajmuje sie twoim mieszkaniem i czy w ogóle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz http://perfectnails.pl/posrednik-nieruchomosci-godny-zaufania/ wysokiej klasy specjaliści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, polecam biuro Świat Nieruchomości w Gdyni - Panią Lidię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam mieszkanie na wynajem - Co sądzicie o wynajmowaniu mieszkania poprzez biuro nieruchomości, macie jakieś doświadczenia, czy się opłaca ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam emerson, strasznie zla wspolpraca. pomijam fakt, nieprofesjonalizmu pracujacych tam osob. porazka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakiś czas temu sprzedałam mieszkanie i kupiłam nowe. Przez ten czas poznałam wielu agentów nieruchomości i szczerze mogę polecić biuro nieruchomości Geraszek- najbardziej kompetentni, informują o aspektach prawnych, o których inni nawet nie słyszeli. U notariusza potwierdziło się wszystko czego dowiedziałam się od pracowników biura Geraszek. Inni natomiast narobiliby mi sporych kłopotów z Urzędem Skarbowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakiekolwiek biuro by to nie było, w pełni skrzydła może rozwinąć tylko wtedy, kiedy podpisze umowę na wyłączność

Biuro wtedy wie, że środki (czas, pieniądze) które zaangażuje w promocję tej oferty - mają dużą szansę się zwrócić. Jeżeli natomiast oferta jest w kilku biurach nieruchomości - żadne z nich na serio się nią nie zajmie. Będzie "leżeć" i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja uwazam przeciwnie - przy kilku umowach otwartych kazde z biur sie stara bo wie ze "kto pierwszy ten lepszy" i ze to oni dostana prowizje a nie inni (nic tak nie motywuje jak konkurencja). Akurat znam przypadek umowy z biurem na wylacznosc ktore przez 2 lata nie sprzedalo mieszkania...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
skoro biuro "na wyłączność"nie sprzedało to zapewne cena była dość wygórowana bądź wybrano słabe biuro.
Jeśli chodzi o "starania" pośrednika, przy prostej transakcji może i warto podpisać umowę z kilkoma pośrednikami, każdy ma bazę swoich klientów, każdy ma swoje sposoby na pozyskanie klienta. Jeśli jednak sytuacja prawna jest skomplikowana np. sprawy komornicze lub spadki to warto zaangażować jednego - sprawdzonego, poleconego, wyszukanego - pośrednika, który od razu pomoże w kompletowaniu niezbędnych formalności do sprzedaży nieruchomości. Przy takiej"skomplikowanej" sytuacji w przypadku współpracy z kilkoma biurami , nikt nie naszykuje sprzedającego do sprzedaży ponieważ nie wiadomo "komu uda się, sprzedać" więc po co na darmo przekazywać swoją wiedzę. Więc w momencie znalezienia przez "szczęśliwe" biuro klienta, wszystkie formalności załatwiane są na wariata i na ostatnią chwilę, często ze szkodą dla stron.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"który od razu pomoże w kompletowaniu niezbędnych formalności do sprzedaży nieruchomości" hmmm a co mi z tej niby pomocy skoro wszystko muszę i tak załatawiać sama? Kupujacego akurat znalazlam poprzez wspolprace z biurem (niecaly tydzien po podpisaniu umowy otwartej, ale to raczej zasluga dobrej lokalizacji) ale "papierki" zalatwiam sama wiec nie wiem na czym mialaby polegac owa pomoc...na dowiedzeniu sie co jest potrzebne? Takie info akurat mozna znalezc w necie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj dużą renomą cieszy się https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Sama miałam okazję współpracować i jestem zadowolona, mieszkanie kupione dzięki ich pomocy mam do dzisiaj. Pamiętam, że drogo nie wyszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

do góry