Widok

Co się stanie z procentową zawartością tkanki tłuszczowej i mięśni w moim ciele, jeśli to zrobię?

Ok, na początku chcę wyjaśnić, że jem intuicyjnie, bo mam złą historię z dietami i zaburzeniami odżywiania. Jem głównie, kiedy jestem głodny, aż jestem pełny i właściwie to, co chcę zjeść. Jestem kobietą i moja waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy i spodziewam się, że niedługo trochę spadnie, ponieważ tak się dzieje z większością osób, które po pewnym czasie zaczynają jeść intuicyjnie. Mam 26% tkanki tłuszczowej i 10% mięśni. Jeśli zacznę ćwiczyć (3 razy w tygodniu, biegać raz w tygodniu i robić treningi siłowe) i nadal jeść tak, jak wcześniej, czy zwiększę masę mięśniową i nie stracę tłuszczu, czy też zamienię tłuszcz w mięśnie? Nie obchodzi mnie, czy ważę więcej z powodu mięśni, ale chcę wiedzieć, czy będę wyglądać na większego niż wcześniej, a także chciałbym mieć niższy procent tkanki tłuszczowej z powodu tłuszczu na mojej twarzy, ale Nie potrzebuję mniejszego ciała. (Ponownie: nie chcę ograniczać jedzenia na wypadek, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć, że muszę mieć teraz deficyt kaloryczny). Byłbym naprawdę szczęśliwy, gdyby ktoś odpowiedział!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jesteś kobietą czy mężczyzną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

do góry