Widok

Co wy sadzicie na temat tych gwiazdek ***** *** ?

Bo ja powiem, że mnie to strasznie wkurza. I mam ochotę napisać, że ***** tych którzy ***** ***

Co o tym myślicie? Czy tak wolno pisać w przestrzeni publicznej, jeśli wiele osób wie, co znaczy ten kod?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Każdy ma prawo do własnego zdania na jakiś temat.
Jeśli sprowadza je do wulgaryzmów, absolutnie nie przydaje temu zdaniu większej wagi a jedynie daje świadectwo swej kultury, tudzież brakowi merytorycznych argumentów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te gwiazki są jak piip w TV z pół sekundowym opóźnieniem, by dźwięk pojawił się w pauzie po tym słowie, a widzowie wiedzieli, co ktoś chciał powiedzieć.
Nic nie jest ukryte, każdy wie, o co chodzi, czyli wie, że użytkownik tych gwiazdek to cham, prostak i pustak... albo swój człowiek, gdy odbiorcą jest inny cham, prostak i pustak:D
Większość ludzi rozumie tą sytuację taką jaką jest, co sprawia, że nikt tak nie pomaga partii rządzącej jak użytkownicy tych gwiazdek.
To trochę jak za pierwszego zwycięstwa PIS, gdy obaliły ich media tworząc taką narrację, że jak ktoś głosował za PIS, to prostak, głupek i zaścianek.
Teraz użytkownicy gwiazdek stawiają przed ludźmi wybór; możesz być jak my lub jak oni. I jak przyjdzie do wyborów, to wielu powie; "tego PISu to nie lubię, ale z tamtymi? nic mnie nie łączy!"
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sądzimy, ze te gwiazdki są fajne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

"..... I mam ochotę napisać, że ***** tych którzy ***** *** "

ale że ***** tych którzy lubią PiS ? ¯\_(ツ)_/¯
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale że lubić tych którzy ***** PiS ? ¯\_(ツ)_/¯

prowokujesz, czy co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie też to razi, ale widać wtedy że taki człowiek ma problem, skoro nie potrafi obejść się bez wulgaryzmów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kaczynski powinien miec pomnik w gdansku , to nasz krol
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A można przetłumaczyć gwiazdki na polski bo nie kumam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam to gdzieś :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2416 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry