Widok

Co z kolanami

dziewczęta,
odkryłam własnie że skóra nad kolanami nie jest już taka jędrna. :( :(
zaczynam chyba wpadać w wiek, kiedy się kobieta zaczyna się sypać :-o
Choć jestem wysportowaną i szczupłą kobietką, dbam o figurę ,
ostatnio usłyszałam że mam pupcię jak 20 latka!!!!! :-D
ćwiczę i nie mogę narzekać,
a jednak...
czy macie na to jakieś sposoby? pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
Ćwicz więcej na kolanach ;)
Skóra nad kolanami naciągnie się, a ekspozycja "20letniej pupci" załatwi resztę.
Ps
Przestań marudzić. Od 20latki do "sypania się" to jakieś 80 lat :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest bardzo wiele zabiegów ujędrniających oraz modelujących. Niektóre osoby wybierają się na liposukcję, jednak tutaj wymagany jest raczej doświadczony lekarz. Masz problem z tłuszczem w kolanach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie nie chodzi o to ,że kolanka są ""grube"" , i potrzebna jest liposukcja
po prostu obwisła skóra ;/ choć od lat noszę rozmiar 36 czasami 38.
ostatnio okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i sucha skóra jest objawem tej przypadłości.
Kolana mi siadły dosłownie chyba w 3 miesiące, to dla mnie totalny szok zawsze w lecie śmigam w krótkich spodenkach..
no mówię Wam normalnie nie mogę się z tym pogodzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kolana też stosuje się zabiegi ujędrniające. Z tego co wyczytałam to mogą to być thermage, laser frakcyjny, wypełniacze. Ogólnie nie wiem czy dowiesz się tutaj szczegółów, bo najlepiej byłoby po prostu porozmawiać z lekarzem w klinice, gdzie zajmują się takimi zabiegami, nie sądzisz? Nie dałas tutaj zdjęcia kolan (w sumie dobrze jakbyś dała bo moze sobie jedynie wyobrażasz że masz problem a tak naprawdę problemu nie ma). W clinica cosmetologica na skłodowskiej mają sporo takich zabiegow, doradzą Ci co jest najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez mam ten problem. Rok temu przygotowywalam sie do zawodow bikini fitness i kulturystka ktora mnie przygotowywala pokazala mi swoje kolano i powiedziala mi ze ona tez ma tak samo. Mowi ze to jest normalne bo z wiekiem miesien sie kurczy, jakby sie posuwa do gory.
Nawet jesli podnosisz ciezary by zwiekszyc mase miesniowa to ten miesien nie osiagnie tej samej objetosci co pare lat temu.
Dodam, ze miesac pozniej ta kobieta wygrala mistrzostwa swiata w Mongolii, w swojej kategorii.
Ten nadmiar skory nie przeszkadzal by zajela pierwsze miejsce. Fakt faktem, ze u mnie i u niej ta skora nie tyle zwisa co jest jak gdyby pofalowana. Taka harmonijka. Ogólnie również zastanawiałam sie nad jakimś zabiegiem, ponoć lasery działaja dobrze obkurczajaco, ewentualnie hifu. Ile kosztuje taka konsultacja kosmetologiczna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak w innych gabinetach ale w klinice na Skłodowskiej była do niedawna, a przynajmniej do sytuacji z koronawirusem za darmo. Teraz pewnie już przyjmuja tak wiec warto jest pewnie zadzwonić oraz się dopytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie problem ze zwisajaca skora nad kolanami sie rozwiazal dzieki dwóm zabiegom. Hifu jak również silowni. Lekkie zwiekszenie miesnia czworoglowego uda naciagnelo skore nad kolanami. :) Hifu natomiast dokonalo swego i rowniez poprawiło wyglad. A zabieg wykonywałam w klinice o ktorej tutaj pisze koleżanka powyżej. Hifu jest jednym z droższych ale nie żałuję bo lepsze to przecież niż jakaś liposukcja....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam 2 rewelacyjne zabiegi. Albo vaser lipo, albo Renuvion. Oba zabiegi rozwiążą Twój problem. U mnie był porblem z ramionami i tzw pelikanami. Dosyć sporo schudłam, zastosowałam plazme helową i efekt jest cudowny. https://katarzynaosipowicz.pl/medycyna-estetyczna/renuvion-plazma-helowa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Szukam rzetelnych opinii na temat renuvion. Wiem że to nowość ale wysoka cena mocno odstrasza, pytanie czy naprawdę działa. Znalazłam Twój wpis i pomyślałam że opowiesz coś więcej. Z góry dzięki za pomoc. PS. Mam nadzieję że nie trafiłam na promocyjny wpis kliniki ;-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

do góry