Widok

Co z korkiem na al. Grunwaldzkiej?

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Przecież tam nie da się jeździć. Gamonie z kościuszki blokują przejazd. Zróbcie coś z tym! Zna ktoś jakiś fajny objazd w kierunku Gdańska???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z objazdem może być ciężko ale ciekawi mnie jedno. Kilka miesięcy temu czytałem, że mają być na skrzyżowaniu przy galerii zamontowane kamery i wystawiane mandaty za blokowanie skrzyżowania. No i co? No i nic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego ja nie jeżdżę Grunwaldzką, tylko Rzeczypospolitej, Legionów i albo chwilkę postoje na Miszewskiego, albo skręcam na Mickiewicza, i potem Hallera pod Operę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ja mam jechać przez Miszewskiego/Grunwaldzka jeżeli muszę wjechać na Do Studzienki??
Grunwaldzka stoi, bo świetni kierowcy koniecznie muszą wjechać na skrzyżowanie i je zablokować.
Częst stoję po 4-5 zmian świateł.
A może Policja by ruchem kierowała??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A może Policja by ruchem kierowała??"

Uwierz mi nie chcesz tego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Madrycie na najbardziej problemowe skrzyżowania wychodzą codziennie po południu policjanci i kierują ruchem - i korków nie ma. Może by tak u nas... Ech, marzenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale madryt to nie gdańsk ani polska ani tym bardziej irlandia :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry