Widok

Co z mózgiem człowieka robi strzelanie do bażantow

Zobaczcie co z mózgiem człowieka robi strzelanie do bezbronnych bażantów

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-jan-szyszko-zlobki-to-spuscizna-po-komunizmie-i-po-6432639625922177a

Takie coś mogło powstać tylko w głowie pana Szyszko

Polska śmieje się z PiS
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Racja. Bezmózg. Wyskoczyłby cwaniaczek na uzbrojonego byka..., ale nie, tchórz do bezbronnych bażantów strzela ...
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/photos/gf-fsyA-MZVz-hEaW_bronislaw-komorowski.jpg
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieeee nooo.
Czytam właśnie se Kostrzynskiego książkę, gdzie mowa m.in. o jeleniach i stosunku wspomnianego do tychże, a Ty tu z taką fotką.
Na starość robię się wrażliwy niczym Marcin z lasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz biedny, forumowy komuszek Grecie światowego rozgłosu pozazdrościł ?
Infantylizm jest zaraźliwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaroslaw K. : Majestat śmierci nie pozwala mi dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz

Nikt tak pięknie nie tańczył na trumnach i nikt już pewnie nie zatańczy jak Jaroslaw K., w partyjnej nomenklaturze pseudonim Deweloper.
Wirtuozeria tego tańca doprowadzona do perfekcji przy okazji katastrofy lotniczej w Smoleńsku dziś może być podziwiana na nowo.

Polacy śmieją się z pana Kaczyńskiego pseud. Deweloper.

Ja, Skydiver dziś, gdy dowiedziałem się o śmierci pana Szyszko postanowiłem w hołdzie posadzić drzewo, dwa drzewa, nie.... posadzę las.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Stul pysk!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do garów wiejska dziołcho!
Albo do mopsu hołoto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najdroższa Lukrecjo, zdajesz się sugerować, ze istnieje lepsza forma uhonorowania leśnika niż zasadzony nowy las ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Od dziś, jesteś Dnodiver.
Hańba Ci! Hańba!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

U forumowej padliny ewidentnie narasta zespół napięcia przedwyborczego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bez komentarza Gdynianin.
Odór padliny z Twojego, pełnego jadu ryja, nie odstrasza mnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

>U forumowej padliny ewidentnie narasta....
>Odór padliny z Twojego, pełnego jadu ryja

Przywoływanie zwrotu padlina najwyraźniej nie licuje z powagą treści tego wątku i majestatem życia i śmierci.
Przywołuje szanownych forumowiczów do należytego zachowania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gorze! Twu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lukrpwa wiejska dziołcho, jestes zyciowym zerem. Cale zycie liczysz czy wystarczy na zarcie do konca miesiaca.
Cale zycie tez obserwujesz tych zlych ludzi mieszkajacych na chronionych osiedlach. Czynsz miesieczny rowny twoim polrocznym dochodom.
Bbbbuuuuuaaaaaahhhhhhhaaaaahhhhaaaa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lubie jak wypowie sie wirtualnie ciec z domu starcow.
Do bmek z 90. sa jeszcze dostepne czesci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widzisz sky, zaszczułeś miłośnika polskiej przyrody......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

No to przypomnijmy tę myśl :
Żłobki to spuścizna po PRLowskim systemie. To sztuczna pomoc. Ich budowa jest zupełnie niepotrzebna dla Polski.

W sumie głupio jest zostać zapamiętanym jako autor takiej myśli, ale cóż, przewrotna i dowcipna jest Opatrzność.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Więcej było takich błyskotliwych zachowań I wypowiedzi tego Pana. Jak I całej tej partackiej ekipy i**otow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

lukrecjo,

Nie zabraniaj biedakowi pyszczyć,
Niech pyszczy, to dowód, że na nic innego go nie stać, im głośniej, tym głupiej, i dla nas wszystkich - lepiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Starca stac na bełta raz w tygodniu.
900 zl emerytury.
Szalenstwo.
Tyle wydaje na jednej imprezie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ośmieszasz się. zagłosuj na PiS to ci zatańczy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Problem platformy i koalicji polega na tym, że zawsze potrafią tak ładnie mówić, ale kiedy sprawdzisz karty okazuje się że to blef - i tak za każdym razem. Są ludzie bardzo podatni na emocje i sugestie, patrzą na świat bardziej sercem niż liczbami, działają impulsywnie, opinia zupelnie obcych ludzi jest dla nich ważna i właśnie tacy najczęściej padają ofiarą oszustwa przedwyborczego. Łykną każde klamstwo by potem czekać na jeszcze piękniejsze obietnice i krasnomówcze tlumaczenia dlaczego oj znowu się nie udało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może masz rację, że opozycją ma problemy z realizacją obietnic. Problem będziemy mieli jednak wszyscy, gdy PiS będzie próbował realizować swoje obietnice. Gdy wymiar sprawiedliwości zostanie im całkowicie podporządkowany, D,iennikarze będą weryfikowane pod kątem lojalności wobec władzy, a wrogowie tej władzy będą pietnowani. Nie wiem ile masz lat Kocio i jakie masz wykształcenie, ale nie trzeba być magistrem, by wiedzieć że obecna władza to podli ludzie, zdolni do wszystkiego. Dlatego należy odebrać im władzę i osądzić za łamanie prawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kapitalne jest to odwracanie kota ogonem.
System demoliberalny, który ewidentnie zmierzał w kierunku totalitaryzmu, dodatkowo wzmocniony elementami postkomunizmu - jako ideał. Ograniczanie demokracji, marketing wprowadzony do polityki, kłamstwo i oszustwo w mediach i polityce, ograniczanie suwerenności, targowica jako cele lub jako mechanizmy społecznej integracji - to jest niezły odjazd. Trzeba mieć nieźle nabełtane w głowie by tak postrzegać rzeczywistość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowco, każdy postrzega rzeczywistość ze swojego poziomu rozumowania, możliwości percepcji, wyniesionych doświadczeń z przebiegu życia. Dla mnie na przykład polska droga do wolności rozpoczęła się w 1980 roku, a skończyła z nastaniem rządów tego paranoika z Żoliborza. Tak więc dane mi było doświadczyć i skosztować drogi do wolności i jej samej. Tobie natomiast ta wolność skończyła się na 1980 roku. Nie dziwi mnie zatem, twoje poparcie dla PISowskiego domu wariatów, bo w nim dostrzegasz reminiscencje ze swojego życia w komunie. PIS padnie na pysk, prędzej czy później. Rozliczymy wszystkich i wszystko z tej bandy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście można stawać na głowie i próbować dostosować świat do siebie odwracając kota ogonem, tak jak czyni to ideologia i ruch lgbt czy uczciwi inaczej
Moja walka, walka !, o wolność rozpoczęła się w r. 1980 natrafiając na rozmaite formy represji aparatu komunistycznego, a potem bardziej wyrafinowane manipulacje postkomuny i trwała do r. 2015, a nawet trwa nadal w pewnych innych aspektach.

I to nie jakieś krasnoludki podejmowli działania skierowane przeciw mojej, naszej wolności, lecz bardzo konkretni ludzie, a kolejni manipulanci nadal usiłują te fakty zakłamywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

twoja walka?
Zapomnialem, ze ty jestes publicystą bo piszesz bzdety na forum.
Teraz dowiaduje sie, ze walczysz bo piszesz bzdety na forum.

Wstyd zeby stary dziad udwal jak gimbus.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Moja walka, walka !, o wolność rozpoczęła się w r. 1980 natrafiając na rozmaite formy represji aparatu komunistycznego,..... a nawet trwa nadal w pewnych innych aspektach.

Więc nie ustawaj w walce o wolność, która Polacy wywalczyli sobie w 1989 roku, bo dziś ta sama PiS-komuna próbuje ją znów zabrać Polakom.
Wracają podobne metody i ci sami ludzie, komunistyczni prokuratorzy stanu wojennego i oportuniści na usługach tej samej bolszewickiej neopezetpeerowskiej Partii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Więc nie ustawaj w walce o wolność, która Polacy wywalczyli sobie w 1989 roku,

Jak powiedział Czarzasty Frasyniukowi:

" Wyście sobie tej wolności nie wywalczyli, wy się dogadaliście z nami".

No i to dogadanie dalej obowiązuje w antypisowskim Froncie Jedności Oszustów.

Czyżby obowiązywały, nawet wśród politruków, dwie sprzeczne wersje wydarzeń ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łowca zawsze w opozycji. Wobec rzeczywistości, wobec faktów, wobec prawdy, wobec przyzwoitości. Zegara też nie przestawia, bo to wymysł lew lib.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzis piatek. Co to oznacza? Dzien szczescia starca. Dziś kupi bełta i paprykarz. Jak co piątek odłożył 5 złociszy.

Ile będzie radosci.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

do góry