Forum
Kino
Mapa
Ogłoszenia
Forum
Komunikacja
Raport
Firmy z Trójmiasta
Znajdź firmę
Ranking
Logowanie dla firm
Kategorie firm
+ Oceń firmę
+ Dodaj firmę
Wiadomości
Nasze interwencje
Policyjne
Historia
Artykuł czytelnika
Felietony
Komunikacja
Zdjęcia
Raport
Wybrane tematy
Ważne
Komunikacja
Na drogach
Awarie
Na mieście
Szukam/Znaleziono
+ Dodaj Raport
Ogłoszenia
Nieruchomości
Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Do wynajęcia
Mieszkania dla studentów
Zagraniczne
Praca
Oferty pracy
Poszukuję
Sezonowa
Motoryzacja
Usługi online
Imprezy
Kalendarz imprez
Mundial
Planuj Tydzień
Kino Plenerowe
100 Gdynia
Imprezy dla dzieci
Rozrywka
Kino
Planuj tydzień
Kup bilet
Kulinaria
Nowe lokale
Konkursy
Zdjęcia z imprez
Kultura
Koncerty
Spektakle na afiszu
Wystawy, spotkania
Zapowiedzi
Najbliższe premiery
Ostatnie premiery
Relacje
Sport
Aktywne Trójmiasto
Rowery
Relacje LIVE
Typowanie wyników
Piłka nożna
Żużel
Koszykówka
Hokej
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Nieruchomości
Oferty rynku pierwotnego
Oferty rynku wtórnego
Mapa inwestycji
Inwestycje mieszkaniowe
Inwestycje biurowe
Barometr cen
Aranżacje wnętrz
Forum: Dzielnice i osiedla
Forum: Dom i mieszkanie
Praca
Oferty pracy
Pracodawcy w Trójmieście
Kursy i szkolenia
Forum praca
Nauka
Uczelnie wyższe
Szkoły policealne
Kierunki na studiach
Kursy językowe
Studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Forum nauka
Wideo
Najnowsze
Wypadki
Korki
Filmy czytelników
Rolki
Wideoprezentacje
+ Dodaj film
Więcej
Aktywne Trójmiasto
Ankiety
Barometr nieruchomości
Biznes
Ceny paliw
Dziecko
Dzielnice
Firmy z Trójmiasta
Forum
Gdzie zjeść
Historia
Imprezy i wydarzenia
Inwestycje
Kamery
Kino
Kolejki na SOR
Komunikacja
Konkursy
Kulinaria
Kultura
Lotnisko
Mapa Trójmiasta
Moto
Nauka
Nieruchomości
Ogłoszenia
PKM
Pogoda
Policyjne
Pożegnania
Praca
Quiz
Ranking
Raport z Trójmiasta
Rowery
Rozkład PKP
Rozrywka
SKM
Spektakle
Sport
Trendy i styl
Turystyka
Wiadomości
Wideo
Zdjęcia
Zdrowie i Uroda
ZKM Gdynia
ZTM Gdańsk
Zwierzaki
Nasze aplikacje:
Android
iPhone
Polecamy
Cudawianki
Garmin MTB Series Gdynia
Puchar Świata MTB Eliminator
FineDiningWeek
Koncert Muzyki Filmowej
Maryla Rodowicz
+
699
»
Wyszukiwanie zaawansowane
Rejestracja
|
Logowanie
Trojmiasto.pl
»
Forum
»
Co? Gdzie? Kiedy?
»
Sylwester
Odpowiedz
Nowy temat
1
2
3
Następne
Widok
Standardowy:
drzewo
Płaski:
chronologicznie
Płaski:
od najnowszego
Co za pogoda ...
~Wojtek41
95.158.104.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 12:55
... po wyjściu na Sylwestra w plener katar murowany ... ehh , ale samemu w domu przy filmach siedzieć to też niefajnie.
1
0
~koko
83.0.199.*
(12 lat temu)
9 listopada 2013 o 14:14
zawsze można sie polozyć
skomentuj
0
0
~Ewa
89.71.28.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:15
w końcu mam czas i porządki w nim robię
skomentuj
0
0
~michal
89.77.200.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:13
i jak jest?
skomentuj
0
0
~Ewa
89.71.28.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:12
przed laptopem
skomentuj
0
0
diablica48
46.113.77.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:11
Wojtek odezwij się 8491696
skomentuj
0
0
~michal
89.77.200.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:09
uff ;) Ewunia tez sama przed tv?
skomentuj
0
0
~Ewa
89.71.28.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:08
Dobrze Cię zrozumiałam i nic nie sugerowałam :)
skomentuj
0
0
~michal
89.77.200.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:05
hahaha w sensie ze wojtek lubi i ja lubie :) ale kazdy we wlasnem ekranie bo sie z wojtkiem nie znamy ... zle mnie zrozumialas Ewuniu ;)
skomentuj
0
0
~Ewa
89.71.28.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:04
a to przepraszam - to zmienia postać rzeczy
skomentuj
0
0
~michal
89.77.200.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:01
bo my lubimy
dobre kino
;)
skomentuj
0
0
~Ewa
89.71.28.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 23:00
Dzień-dobry-wieczór
A Ty nie miałeś iść gdzieś ze znajomymi? Tylko film w tv oglądasz?
skomentuj
0
0
~Wojtek41
95.158.104.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 22:21
właśnie skończyłem film , jak tam Diablico ?
skomentuj
0
0
~Kkkkkk
89.69.96.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:52
Coś nie odpowiadasz,czyżbym Ciebie przestraszył ?? :>
skomentuj
0
0
diablica48
46.113.77.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:48
moje GG 8491696
skomentuj
0
0
~Kkkkkk
89.69.96.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:47
Jestem człowiekiem tak jak i Ty.
skomentuj
0
0
diablica48
46.113.77.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:45
Nie wiem kim jesteś .
skomentuj
0
0
diablica48
46.113.77.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:44
Jestem szczera , nie znam Ciebie .
skomentuj
0
0
~Kkkkkk
89.69.96.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:35
Smutno mi się zrobiło że nie chcesz mnie zaprosić :(((
skomentuj
0
0
diablica48
46.113.77.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:34
Rozumiem .
skomentuj
0
0
~Kkkkkk
89.69.96.*
(13 lat temu)
31 grudnia 2012 o 21:31
Chciałem tylko wybadać temat w jakim temacie czujesz się najlepiej. Wybacz że akurat tak wypadło.
skomentuj
0
0
Odpowiedz
1
2
3
Następne
do góry