Widok

Co zrobić ze starymi meblami

Remont - porady Temat dostępny też na forum:
Witam, mam pytanie może się ktoś orientuje - mieszkam w bloku (spółdzielnia mieszkaniowa), szykuje się remont i chciałabym wyrzucić stare meble. Co zrobić i ile taka usługa mogłaby kosztować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj ogłoszenia na olx i trojmieście - może ktoś sobie coś weźmie.
Co nie zejdzie, wystaw pod śmietnik - gmina ma obowiązek bieżącego sprzątania odpadów wielkogabarytowych (nie ma już okresowych wystawek). A z racji faktu, że zaczął się sezon grzewczy, może nawet nie będzie trza czekać na służby miejskie ;)
Możesz połączyć jedno z drugim w "sprzedaż wiązaną". Jak ktoś będzie czymś zainteresowany, to niech sobie bierze, ale w zamian jeszcze innego grata wytarga pod śmietnik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najgorsze co można zrobić, to wystawić stare meble na olx. Ciekawe czy byłbyś zadowolony jakby twój sąsiad to wziął i spalił w piecu? Tylko wystawka i najlepiej wystawić pod śmietnik tego samego dnia co przyjeżdża śmieciarka, aby ktoś chętny się nie nawinął..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha no tak, bo ze śmietnika nikt nie weźmie, rozbawiłeś mnie :D

Ja wystawiałam kiedyś starą meblościankę (w super stanie, po prostu mi się nie podobała) - za darmo, chodziło mi o to, żeby ktoś ją wyniósł. Przyjechało 3 panów, zajęło im to 5 min i jeszcze się cieszyli, że będzie dla dziecka do pokoju. Czasami ludzie w ten sposób kompletują meble na działkę. Ale nie, lepiej wyrzucić na śmietnik, najlepiej jeszcze wcześniej niszcząc żeby nie kusiło, niż żeby ktoś miał się tym jeszcze cieszyć...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd się biorą takie gnidy jak ty....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.wyrzucam.to/segreguje-wielkogabarytowe.php

wystarczy wystawić pod wiatę śmietnikową i zadzwonić. Odbiorą bezpłatnie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam. zawsze możesz meble położyć koło śmietnika . ja zawsze rozkładam je , i kładę koło śmietnika . a potem służby oczyszczające miasto przyjeżdżają i zabierają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba wyrzucać, ja nie mam miejsca w mieszkaniu ale stare rzeczy zawsze kiedyś mogą się przydać albo można sprzedać. Swoje rzeczy trzymam w Kryspinowie w magazynach "Less Mess Storage".Super sprawa, polecam każdemu gorąco :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Cisowa

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (8 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

do góry