Cockney Pub

Puby Obiekty koncertowe Kluby studenckie

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
spoko miejsce wątek zamknięty ceny studenckie, domowy klimat, dobra lokalizacja:)
~janson
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Cockney - Zawsze warto tu wrócić! wątek zamknięty Cockney jest dla mnie czymś więcej niż miejscem, w którym można napić się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Pub z tradycją wątek zamknięty Do cockneya zaczęłam chodzić jakieś 2 lata temu, przez znajomych. Pub ma...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

polecam wątek zamknięty ciekawi ludzie , szafa gracjąca szeroki wybór i obsługa sympatyczna
~maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Cockney Pub Jest Ok wątek zamknięty COCKNEY PUB to jest mój drugi dom, wspaniały klimat i ludzie obsługa super...
~An Na Viktoria Gdańsk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Jest dobrze wątek zamknięty Dobry pub meneli nigdy nie widziałem. Pub jeden z najstarszych we Wrzeszczu....
~Przem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

kiedyś to było coś.... wątek zamknięty ale zeszło na psy... dosłownie gościłam tam podczas niedawnej piątkowej...
~monq
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Wszystko ok. wątek zamknięty Miła obsługa, niskie ceny, bardzo duży wybór alkoholu no i najważniejsze......
~Rebel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Cockney jest ok :) wątek zamknięty Jak tylko pasuje mi to chodzę do Cockneya. Imprezy są naprawdę dobre i na...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Wszystkich osobom - młodym i starszym, studentom i emerytom - po prostu...
~1985sloneczko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

mój ulubiony pub wątek zamknięty ma on swój klimat często tam przychodzę i będę przychodzić amber z kija...
~damian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Super! wątek zamknięty Razem ze znajomymi odwiedzamy Cockneya bardzo często, co tu dużo mówic- to...
~Stali bywalcy.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2010

Godne polecenia! wątek zamknięty W Piątki i Soboty imprezy z ogromnym potencjałem - czekamy na powrót...
~dd
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

super imprezy!!! wątek zamknięty szkoda tylko ze nie maja piwa dębowego mocnego bo to najbardziej lubie!:D
~koCóra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

ok wątek zamknięty moim zdaniem jest naprawde swietnie. dla kazdego cos dobrego.
~victoria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

rewelacja wątek zamknięty pub jest naprawde super! mozna posiedziec przy piwku, pograc w dartsa, jest...
~magdalena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

Polecam Cockneya i Rock-Reggae ! wątek zamknięty Już dawno przestałem czytać fora i udzielać się na nich, bo jak się widzi co...
~Kobra
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Fajne miejsce i ciekawi ludzie ! wątek zamknięty Byłem kilka razy w Cockneyu na koncertach i mile wspominam tamte wypady....
~Monty
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2010

Rock-Reggae Night. wątek zamknięty Nowa imprezka sobotnia Rock-Reggae Night rewelacja. Dj Jaca wymiata, a piwko...
~Rabiosa_Bruja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

19

wątków

do góry