Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalna obsługa wątek zamknięty Czekalem 3 godziny na jedzenie, zeby uslyszec ze nie zreazlizuja zamowienia...
~ppp
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Jedzenie wątek zamknięty 3 minuty temu Jedzenie tragedia. Zupy ochydne nie przyprawione i wodniste....
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Płacę za 6 dostaje 4 ! wątek zamknięty Poszliśmy w 6 osób na niedzielny obiad (13.08.2017). Po 30 minutach od...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Tragiczny czas dostawy wątek zamknięty Zamówienie złożone przez pizzaportal - przewidywany czas oczekiwania 1,5 h....
~AHK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Cygan na dowóz wątek zamknięty Dzisiejsze zamówienie w postaci placka po cygańsku to jakiś niesmaczny żart....
~leakweed
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

jedzenie nie zgodne z zamówieniem, wątek zamknięty zamówiłam telefonicznie 2 pizzy i danie obiadowe. Zostałam poinformowana że...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

pycha wątek zamknięty mega dobre papu,obsługa super, wystrój dla mnie ciut ciemny,ale przy tym...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Autor - opinia wątek zamknięty Without small garden moge powiedziec ze dawno tak dobrej pizzy nie jadłem.
~Autor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Pyszna pizza! wątek zamknięty Najlepsza pizzeria w Gdańsku.Zamówienie dostarczone błyskawicznie (...
~gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Pycha wątek zamknięty Pizza pyszna bardzo mi smakowała
~RaDo Wilanowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Wszystko pyszne. zaprosili mnie znajomi i to był strzał w dziesiątkę. Pizza...
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Nowy cennik to kpina wątek zamknięty Od czerwca 2013 wprowadzono nowy cennik - ceny są kosmiczne. Dowóz 800m do...
~Adam
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Zamówienie na telefon wątek zamknięty Niestety, nie miałem możliwości zweryfikowania opinii o potrawach tej...
~Niedoszły klient
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Pyszna pizza ale brak znizek wątek zamknięty Pizza naprawde wyborna, ciasto chrupiace i dobrze wypieczone, a skladnikow...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Najlepsza pizza na Chełmie! Spora ilość sera i dodatków, smaczne ciasto i...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Pychota! wątek zamknięty Pizza jest przepyszna, obsługa bardzo miła, wystrój lokalu również przyjemny....
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Tak jak w tytule, Come Stai polecam wszystkim bo to najlepsza pizzeria ;)...
~AJot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

POLECAM ! ! wątek zamknięty Pizzeria moim zdaniem ma fajny wystrój nowoczesny, jeżeli chodzi o jedzenie...
~Pani
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

,, porcja nie dla wróbelków..." wątek zamknięty Zamawialiśmy pierwszy i ostatni raz kebab, ale jednak skusiłam się...
~konsumentka i konsument
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

picca wątek zamknięty Odradzam ...Zamawiajac na telefon czekalam godzine .Picca pyszna ale kebab...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry