Widok

Como

Como Jasień Bulwary Temat dostępny też na forum:
Como powstaje w dzielnicy o rozbudowanej infrastrukturze. Sklepy, usługi, edukacja, służba zdrowia, zieleń – wszystko jest tutaj pod ręką. Do Śródmieścia i innych części miasta sprawnie dojechać można autobusem lub PKM-ką, planowane jest także utworzenie linii tramwaju.

W ramach inwestycji powstanie dwuklatkowy budynek o zróżnicowanej wysokości (sześć i siedem kondygnacji. Pod nim ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szpetne bloki - typowy Ekolan - ale lokalizacja dość dobra, za 6000złm2 byłoby warto

Jakie ceny?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

2 pokojowe 42m2 = 256 tys. zł + hala 27 tyś zł lub miejsce postojowe 10 tys. zł
256 000 /42m2 = 6096 zł/m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

6000zł/m2 to stanowczo za dużo... Sztucznie pompowane ceny mieszkań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

no tak ale co zrobic jezeli po tyle chodza. Na dolnym tarasie juz ponizej 8 za metr nie idzie i tak kupic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny i dostępność

Podobno prawie wszystkie mieszkania z ponad 100 już sprzedane i zostały jakieś niedobitki. Ktoś może pochwalić się jakie ceny bo nigdzie nie można znaleść cen ani nawet jakiej wielkości są mieszkania czy ich rozkład. Dziwne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam

Najwidoczniej nie musieli się reklamować, ja przypadkiem znalazłam tą inwestycje. Mnie wyszło wszystko 5900 (z groszem) za metr. Uważam że cena bardzo spoko, porównując sąsiadująca Morenę i mając perspektywe 'nowej bulońskiej'
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat wiedziałam, że coś się tam buduje, na stronie co prawda widniało wtedy "oferta w przygotowaniu" (było to w styczniu), ale zadzwoniłam i okazało się, że już sprzedaż dawno rozpoczęta. Nam też wyszło ok ~5870/m2 (nie liczę miejsca postojowego bo to osobno). Tak z ciekawości, targowałaś się coś? Jak dla mnie cena jest ok. W robygu na słonecznej morenie jest sporo drożej, a tutaj nie jest dużo dalej i spokojniejsza okolica się wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komórkę lokatorską mam w gratisie (ale to chyba standard?), ale z ceny mieszkania zejść nie chcieli. Naprawdę uważam, że inwestycja była godna uwagi, oby się dobrze mieszkało:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To my też tak samo (komorka gratis), z miejsca postojowego nam trochę obcieli. Z ceny mieszkania nie zesli. Też mam taką nadzieję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisywałem umowę w grudniu , komórki nie dostałem a jej cena za m2 to 1600 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresowana

A można widzieć które piętro? Robiłam rozeznanie w okolicy i poza Robygiem takie ceny są już rzadkością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynki wydają się być naprawdę obiecujące bo informacje są szczątkowe ale mimo to się zdecydowałem. Negocjacja ceny zeczywiscie nie istniała marketing tez. Podobno nic nie musieli robić a wszyscy walili drzwiami i oknami. Taka koniunktura. Nie pozostaje nic jak tylko czekać , i dopiero zobaczymy jak to będzie wyglądać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

360 tys za 70m2 za samo mieszkanie

5 piętro, zachód - północ. 3 sypialnie, 2 łazienki, salon z kuchnią. Do tego osobno hala garażowa i piwnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo drogo. Kupowałem mieszkanie na Gardeni (200m od Como) w 2016 roku za 4500/m2.
Wzrost ceny o 1/3 w przeciągu dwóch lat? To znacznie więcej niż średni wzrost cen mieszkań dla całego Gdańska. Wg mnie lepszą opcją cenową pod względem lokalizacji na dzień dzisiejszy są Jasień Bulwary albo inwestycja Atala na Lednicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie na cenę ma wpływ ogólny wzrost cen na rynku oraz bliskość przyszłej Nowej Bulońskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odrębnym tematem są ogólnie ceny mieszkań w Gdańsku a osobnym COMO.
Jak na obecne standardy cenowe COMO mieszkania w stosunku cena - lokalizacja wychodziło naprawdę korzystnie.
Całe zaplecze Jasienia,już przyzwoita komunikacja miejska a zaraz tramwaj,blisko obwodnica/WZ a zaraz Nowa Bulońska.
Szkoła,sklepy,przedszkola,przychodnie,kościół... wszystko czego potrzeba w obrębie max 1 km.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

360 tys za 70m2 za sami mieszkanie

Piętro 5, zachód - północ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślicie o szeregach z ogródkiem ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogródek duży garaż i sypialnia z tarasem wydaje się ciekawe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko, że tu już ceny mocno zaporowe..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

142 metry z garazem wychodzi 5280 za metr plus ogrodek i podjazd gdzie mozna zaprakowac dwa auta w cenie. powieszchnia uzytkowa bez garazu to 120 m
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie gdzie??

Jak powiesz Banino to lepiej zamilcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurrła

Chyba mrówki beda tam mieszkać!Pokoje mają po 8 m!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Jasień

Linea (16 odpowiedzi)

Składające się z zabudowy wielo- i jednorodzinnej osiedle Linea powstaje na styku dwóch dzielnic:...

Novo 30 (3 odpowiedzi)

Budynek powstanie u zbiegu ulic Leszczynowej i Gabrysiak na Jasieniu. Blisko stąd do terenów...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry