Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena nowy temat Dziękuję bardzo za naprawę mojej hulajnogi elektrycznej aovo pro esmax, teraz...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Kuba - ocena jestem ich klientem od samego początku a to już będzie ponad 20 lat! , nie ma...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Michal G - ocena Zawsze perfekcyjnie
~Michal G
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Paweł - opinia Pełen profesjonalizm, miły kontakt, szybka naprawa. Polecam w 100%
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Krzysztof M. - opinia Świetna firma, Najlepszy serwis! Szybko i profesjonalnie mój telefon znowu...
~Krzysztof M.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Valerie - opinia Bardzo szybka i miła obsługa, sprawa załatwiona na miejscu i w świetnej cenie
~Valerie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Piotr - opinia Podniesiono prędkość hulajnogi xiaomi. Szybko sprawnie i świetnie wyjaśnione
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

Gregor - opinia Zrobili tuning mojej hulajnogi Xiaomi 3 w trybie sportowym strach naciskać...
~Gregor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Dawid - opinia Najlepszy serwis! Szybko i profesjonalnie- polecam!
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

JR - opinia Świetna firma oraz załoga gotowa bezinteresownie pomóc nawet w sprawach nie...
~JR
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

z - opinia wątek zamknięty szybka i dobrze wykonana wymiana wyświetlacza, przystępna cena
~z
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Jeżeli Państwo źle słyszycie rozmówcę w telefonie to trzeba iść do...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie , naprawiam w serwisie wszystkie telefony Przy naprawie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Muczek - opinia wątek zamknięty Minęły jakieś dwie godziny a wciąż nie mogę się otrząsnąć z szoku... Pierwszy...
~Muczek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Super, pan pomógł w usterce hulajnogi elektrycznej i nie chciał żadnych...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Poszukujaca - opinia wątek zamknięty Dzien dobry. Moje wrazenie bylo bardzo pozytywne. Poniewaz sprzedawca...
~Poszukujaca
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Michał Klejna - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i szybka obsługa zarówno w sprawach prostych i...
~Michał Klejna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam. W trudnych czasach, 10 minut przed zamknięciem w sobotę rozwiązali...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2020

Michal Koterski - opinia wątek zamknięty Niespotykana, ogromna wiedza jaką dysponował technik na temat odzysku danych...
~Michal Koterski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Violka - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług firmy. Szybko i sprawnie naprawili mi hulajnoge.
~Violka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

88

wątków

do góry