Conti Kantor

Kantory

Gdańsk, al. Grunwaldzka 83-85

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsiii w Trójmieście !!! wątek zamknięty Gorąco Polecam !!! Miła profesjonalna obsługa ...najlepsze warunki, usługi na...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Najlepszy kantor w Trójmieście wątek zamknięty Korzystam z wymiany walut u nich od lat i nigdy się nie zawiodłam. Kursy bdb...
~aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Polecam Conti wątek zamknięty Korzystałam z kantoru pierwszy raz i bardzo polecam. Profesjonalna obsługa ,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Profesjonalne podejscie do klienta. wątek zamknięty Kilkukrotnie mialem okazje korzystac z uslug kantoru Conti - zawsze bylo...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam uslugi kantoru Conti, w szczegolnosci transakcje bezgotowkowe....
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Conti - to kantor, który nigdy mnie nie zawiódł. Od lat dokonuję wielu...
~Bettina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

conti wątek zamknięty to budujace ze sa jeszcze firmy, ktore zawsze dotrzymuja slowa - b. polecam!
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Profesjonalnie i na temat wątek zamknięty Bylem dzis. Na miejscu dali mi pare oczek wyzej niz na tablicy. Jestem stalym...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Zawsze dotrzymuja slowa i wszystko jest na czas! wątek zamknięty Od dluzszego czasu mieszkam w Londynie. Przyjezdzajac do Polski czesto...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Najlepszy kantor w Trójmieście wątek zamknięty Z usług kantorów korzystałam wiele razy, ale nie spotkałam się z takim...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie, wszystko bez problemu. Polecam każdemu!
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Rzetelna firma , obsługa na najwyższym poziomie wątek zamknięty Bardzo miła obsługa , dobre kursy i pełny profesjonalizm. Świetne...
~mb
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

bezpieczenstwo wątek zamknięty Kilkukrotnie dokonywałam wymiany większych kwot i muszę stwierdzić,iż jest to...
~Jessica
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Swietne lokalizacje I najlepsze ceny! wątek zamknięty Kantory Conti mieszcza sie w najlepszych lokalizacjach w trójmiescie. Często...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Bardzo dobre kantory wątek zamknięty Bardzo polecam kantory Conti . Mialem okazje korzystac z usług tych kantorow...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Kantor godny zaufania. wątek zamknięty Polecam wszystkim ten kantor. Jestem stałym klientem od kilku lat i zawsze...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Najlepszy kantor w trojmiescie! wątek zamknięty Świetna obsługa i najlepsze ceny. Serdecznie polecam!
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Wysoki poziom uslug i sympatyczna obsluga! Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jestem klientem kantoru Conti od wielu lat glownie ze wzgledu na...
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Super kanto wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa. Gorąco polecam
~Andżelika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

stałe zlecenie wątek zamknięty Złożyłam w Conti stałe zlecenie. Co miesiąc wydaję przez telefon dyspozycję...
~anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry