Widok

Coś nietypowego dla dziecka do pokoju.

Witam, chciałbym zamówić do mojego syna pokoju szafę. Pokój jest bardzo mały, kwadracik 2.5 x2.5m , zależało by mi na praktycznej i wąskiej do 45 cm zabudowie do sufitu. Szukam szafy już dłuższy czas i mam problem bo to dość nie typowe bo ona ma stać w narożniku pokoju tzn. ma być z lewej i prawej strony ścian, czyli to by wyglądało jak 2 zabudowy łączące się w jeden narożniku ale chodzi mi o to żeby tam gdzie się łączą nie było żadnych ścianek czy listew bo to za duża utrata miejsca drzwiczki maja po prostu do siebie przylegać . We wnętrzu to raczej standardowo na pewno w tym narożniku będą drążki na rzeczy, trochę półek i z 3 szuflady . Jeszcze jak starczy kasy to zrobię pawlacz nad drzwiami. Może wiecie czy jakąś firma, stolarz wykonała by cos takiego dla mnie ?
A i biurka szukam ale raczej tez będzie musiało być na zamówienie bo ma być do wysokości parapetu czyli 86 cm .
Pozdrawiam i z góry dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz 2 opcje ( taniej i robisz to samemu albo płacisz 2 razy więcej i robi Ci to firma.) To co podałeś to nie jest nic nie typowego. Sam parę lat temu zrobiłem sobie szafę na wymiar i mam ją do tej pory. Ważne jest żeby dobrze sobie wymiary wyliczyć. A jak nie chcesz się bawić w takie rzeczy to poszukaj firm zajmującymi się zabudowami na wymiar. Jakiś czas temu mój znajomy robił sobie właśnie zabudowę na korytarzu Komandora i był zadowolony szybkością wykonania . Ogólnie jest dużo opcji .
Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komandor drogi jest !!;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam szafe Komandora z firmy Komandor od 4 lat i jestem zadowolona. Jak cos ma stać wiele lat to wole wiedzieć że jest zrobione przez fachowców a nie przez kolesi którzy coś tam dłubią w garażu. A że cena większa... chytry 2 razy traci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zupełnie inna jakość:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń do Markandu oni robią w stylu komandora ale wiele taniej po za tym są solidni i szybcy . Tu masz numer 798990004
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry