Widok

Coś się zmieniło...

Mimo TROSKI ;) "anonima", zaglądam na Forum regularnie.
Kiedy od paru dni zawiera głównie analizę ratlerków, to pisać czegokolwiek się nie chce.
Ale zauważyłem dwie rzeczy:
- skonsolidowany atak "na ratlerka", co pewnie zauważyli wszyscy, a co zohydza Forum do bólu
- nagłą ciszę atakujących (szczególnie dwóch zer) po ewidentnej wtopie wizerunkowej ich mocodawców.

Na szkolenie z pijaru wyjechali ? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Od powyższego wpisu minęło 7 minut.
Nigdy nie trwało dłużej niż 1-2 minuty, żebym dostał pierwszą łapkę w dół. A nie ma.
Oficer dyżurny zalał pałę, czy robocik się zepsuł? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sadyl

Dlaczego irytujesz się tym "skonsolidowanym atakiem"? Przecież nic bardziej nie obnaża " jakości intelektualnej" tego środowiska. A wydarzenia w europarlamencie postawiły kropkę nad "i". Niech se dalej w stopę i kolano strzelają, niedługo bedą mogli poruszać się wyłącznie na wózku. Nie odbieraj im okazji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A skoro o strzelaniu w stopę mowa, to akcja nabiera tempa, w kolejnej strzelaninie wziął udział pan Janusz Lewandowski:

https://wpolityce.pl/polityka/367728-frustracja-lewandowskiego-na-twitterze-szlag-mnie-trafia-gdy-zdobyte-z-moim-udzialem-fundusze-ue-zasilaja-ks-rydzyka-czy-fundacje-elbanowskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziwił bym się, gdyby te zatechle wpisy łowcy nie znalazły podatnego gruntu na adekwatną reakcję. Chłop dorobił się już swojego fanklubu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pominę zupełnie moją ocenę ciebie.
Bez względu, jak wkrurwiające jest zetjotowe grafomaństwo, czynienie z niego chłopca do bicia świadczy jedynie o czyniących.
O czym pisał już Cross i nie tylko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nic sie nie zmieniło---banda łajdakow dyskutuje ze soba nadal
czesc towarzystwa nie wychyla głowy zza kotary...za goraco jest
nastepna ofiara bedzie otrzasac sie z narcyzowego brokatu
a chory bedzie ratował naród kolejnymi felietonami
panowie z opozycji beda na pozycji
krol na tronie broni swej pozycji
branki ...nasłuchuje
i takie to panowie
ch..e
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

>czynienie z niego chłopca do bicia świadczy jedynie o czyniących.

Święta prawda. Nikogo bić nie wolno.
Tyle tylko, ze to już dawno nie jest chłopiec, wiec chyba sam wie co robi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadylu,
używaj poprawnej polszczyzny, "grafomaństwo" odnosi się do twórczości literackiej, a w tej dziedzinie żadnych talentów, nawet grafomańskich, nie posiadam. Miło mi, że mnie doceniasz, ale mnie, proszę, nie p r z e c e n i a j. Z góry dziękuję. z ukłonami,
łowca absurdów i lemingów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sadyl : moją ocenę tej kampanii dostrzegł nawet jej adresat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl
Zapamiętaj sobie, proszę, że szeregi zer tworzą łańcuchy
Zmieniło się. Już od dłuższego czasu czytam to forum. Wypowiadam się niewiele. Forum to miejsce, gdzie można czegoś dowiedzieć się o codziennym życiu tu i teraz, dowiedzieć się co piszczy w trawie i takie tam. A tu niejaki mizoginistyczny facecik, wtrącający swoje trzy grosze do każdego wątku-pisze jakiś pełne piwnicznego kurzu rozprawki o polityce, miesza życie codzienne z polityką, wyrywa z kontekstu pojęcia dotyczące kultury, moralności i bruka je obrzucając politycznym błotem. Zupełnie jakby polityka stanowiła sens wszystkiego, była epicentrum życia. Tak nie jest, nie było i nigdy nie będzie. To tylko teoretyczno-abstrakcyjne rozważania. I to pisane koszmarnym stylem-ale nie każdy musi mieć dryg do pisania. Ale z agresywnym, ordynarnym narzucaniem swojej wizji rzeczywistości, powinien przystopować. I to wyraźne dawanie do zrozumienia, że ty to jesteś nierozgarniętą kobieciną/facetem a ja wiem lepiej-to poniżej krytyki. Duszno jest-trzeba otworzyć okna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Duszno jest-trzeba otworzyć okna."

To jest modelowy komentarz do przeanalizowania.
Jego autor zaraz będzie piszczał, że się go deprecjonuje, uderza w jego cenny światopogląd, a on jest przecież tylkopokojowo nastrojonym barankiem dbającym o merytoryczny przekaz. Himalaje hipokryzji.

A Ty kimś jesteś czlowieku ? Czy internet jest Twoim prywatnym poletkiem, zarezerwowanym dla takich jak Ty ? I tylko Twój światopogląd ma tutaj królować? I to światopogląd komunistyczny lub postkomunistyczny ? Minęły te czasy, kiedy w Trybunie Ludu mozna było pisać o kimś tak jak ty piszesz, cytuję:

"A tu niejaki mizoginistyczny facecik, wtrącający swoje trzy grosze do każdego wątku-pisze jakiś pełne piwnicznego kurzu rozprawki o polityce, miesza życie codzienne z polityką, wyrywa z kontekstu pojęcia dotyczące kultury, moralności i bruka je obrzucając politycznym błotem"

Trybuna napisała i nkt nie mogł jej odpowiedzieć. Ale czasy się zmieniły i teraz ja, droga Trybuno Ludo mogę ci odpowiedzieć. A to dlatego ,że ludzie odzyskali wolność polityczną która jest królową wolności bo daje ludziom równość, także równość w dostępie do informacji. I żadna komuna już nam tego nie odbierze.

I jeszcze jeden super cytat - "łapaj złodzieja" lub "To nie moja ręka":

"Ale z agresywnym, ordynarnym narzucaniem swojej wizji rzeczywistości, powinien przystopować."

Czy ktoś komuś w internecie, w w i r t u a l u może cokolwiek narzucić? To jest po prostu wywodzące sięjeszcze z peerelu ordynarne kłamstwo. Powiedz jednoznacznie, że jesteś zamordystą i nie pozwolisz innym zabierać głosu w przestrzeni publicznej.

Czysta hucpa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Z PRLu to ty się łowco wyłoniłeś. Uczyłeś się i pracowałeś dla tego systemu, za darmo szkolili cię w komunistycznych PRL owskich szkołach. Należałeś zapewne do TPPR, ZMSu, SZSP. Przesiąknąłeś tą lewicową ideologią będąc indoktrynowany już w przedszkolu. Nie wymażesz tego ze swojego życiorysu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz może dlaczego łowca będąc ostrym ateistą popiera obóz rządzący?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mizoginie-przemoc słowna nadal jest przemocą. Rozprawiasz o wolności, to ci powiem, że nie da zagrac się "Pieśni Wolności" na instrumencie przemocy. Nie przeanalizowałeś ostatniego zdania mojej wypowiedzi, które jest zasadnicze dla twojej postawy wobec rozmówcy. Narzucasz swoją wizję świata, poglądy i gardzisz drugim człowiekim bo jest inny. Bez żenady dajesz do zrozumienia, że jest dzieciakiem w piaskownicy, którego trzeba wytresować na swoje podobieństwo. Że twój rozmówca to głupek, kobiecina bez rozumu-taka którą można obmacać po tyłku i zaglądnąć w dekolt jak bluzeczka się rozchyli.
TA RĘKA JEST MOJA.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do M.
Nie widzisz z kim mamy do czynienia? Z facetem zakompleksionym, z niespełnionymi ambicjami, z frustratem który za to, że w życiu mu nie wyszło obwinia wszystkich tych, którym wyszło. Wyzywa ludzi od komunistów, złodziei, agentów, obraża ludzi starszych, obraża wszystkich. Przecież wyraźnie napisał, że takich jak ja trzeba do więzień wsadzać. Wyobrażasz sobie?
Ma obsesje na punkcie PRL-u i ludzi, którzy odnieśli jakieś sukcesy.
Jedna forumowiczka napisała, że jest to człowiek poważnie chory umysłowo.
Ja z kolei pokazałem już wiele razy, że on nie umie dyskutować. On tylko umie pluć wirtualną śliną.
Poza tym jest małym zakłamanym człowieczkiem - ateista popierający obóz rządzący. Wstydzi się swojego ateizmu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łowca nie jest frustratem,
jest fanatykiem----a taki wierzy w to ,co mowi.tzn --co mu guru włozy i co u guru przeczyta
jest watykanista,KLERYKAŁEM
chorym człowikeiem---tego jestem pewna i moze sobie obronca mowic co chce
ze krzywdze go
tylko ze tym samym nie pozwalam mowic o nim NIEPRAWDY
ale to juz h...obchodzi zakłamane,po wierzchu patrzace,, towarzystwo

chce zaistniec,bo przez swoj achorobe został odsuneity od kolegów i "solidarnosci"
czesto ma racje..bo prawda gdzies tam sie zawsze przeplata w tym co miesci jego intelekt,
w tym co przeczytał
gdyby nie choroba byc mzoe byłby znana osoba i preznie działajaca
tak ciezko otworzyc sie na to? on sie nie zmieni
ma misje---nauczac was/nas--bo w jego przekonaniu nic nie wiemy
do niczego nie doszlismy
mozg swata
misjonarz
bog,nap[oleon itd
jak to czesto w tej jednostce bywa

w sumie nie ma co mu uragac...choc wnerwia okrutnie
czy on kiedykolwiek ..a pisałam o tym wielokrotnie
zaprzeczył temu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy tym schorzeniu, które ma nasz szanowny frustrat każda odpowiedz na jego wpis jest tym, na co on czeka.
To jest jak samonakręcająca się spirala dla chorego człowieka. Opluje, będzie miał saytsfakcje. Jemu nie chodzi o wymianę zdań, jemu nie chodzi o dyskusje, tylko o narzedzie do zaspokajania swoich chorobliwych potrzeb.

Dlatego nie ma sensu z nim dyskutować, a jedynie opatrywać posty informacją SPAM, tak aby ostrzegać innych przed dyskusja z nim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isztar, jak to jest klerykałem, watykanistą?
Przecież on nienawidzi ludzi.
Jak mógłby mieć siłę sprawczą to Długa w Gdańsku, Monciak w Sopocie czy Świętojańska w Gdyni byłyby pełne szubienic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to nie widac co robi częsć wierzacych..katolikow..moherów..fanatykow..naszych, rodzimych??
nie widac obłudy..zakąmania..kompletnego nie rozumienia na czym duchowosc polega?
zmanipulowania i całowania po rekach ksiezy,biskupow
to ,co my tutaj robimy---to NIEBO
w porowniau z tym co czesc z tej bandy wyprawia
a druga czesc przyklaskuje

owczywsicie sa tez i noramlni i tu i tam
ale siedza cicho
a to tez przyzwolenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oho ho...
szubienic nie ma---
bo prawo trzyma karby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz racje. Choć dla mnie jest to niepojęte.
Jak można wierzyć w Boga i nienawidzić ludzi.'
Zakłamanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bzdura....
kochac ludzi..naprawde kochac jest nizmeirnie trudno
przejsc obojetnie obok oszczerstw w swoja strone
od tych ,ktorych sie kocha
dostac kopniak i nie miec zalu po tym ,jak tej sobie pomozesz ,zufasz

sa ludzie opanowani..mniej lub bardziej
na ogół jestesmy skupieni na sobie
mnie sie kiedys wydawało z,e doszłam do momentu kochania ludzi
ale sie myliłma
ja moze i chciałabym
ale lekcje zyciowe pokazały---jak niezmiernie to trudne

sama akceptacja innosci jest trudna
a co dopiero --pokochac wroga
wrog tez miesci sie w "kochac ludzi"

przyznac sie przed samym soba --ze TEZ jest sie niedoskonałym,błądzacym
tacy jestesmy--wszyscy bez wyjatku

kocha cludzi jak ciebie kochaj..nie masz znimi zadnego problemu,zatagu--jest łatwo----ten poziom nie osiaga nawet pasa na katanie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomniałam sie podpisac

sprobuj pokochac wroga--
oddaj wszystko,poswiec swoje zycie jakiejs sprawie dla ludzi
wtedy mozna mowic o
"kochaniu ludzi"
a tak to sa puste frazesy

tego ani zen nie nauczy...tu trzeba pochylic czoło nad własna ułomnoscia
to jest praktyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mówię o kochaniu ludzi. Ja mówię o nie nienawidzeniu ludzi.
Spora różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~ M

"Przemoc słowna" ???
A co to za zwierzę ? Opisz jak to działa, to przekonamy się ile to coś jest warte. To jest byt fikcyjny.
Można uznać, wyłącznie, że tzw. przmoc slowna jest wstępem, zapowiedzią uzycia przemocy realnej czyli fizycznej.
Nic się w twoim komunikacie o przemocy kupy nie trzyma. umieszczenie plakatu na murze, wypowiedzenie słów w mediach nie jest ządną foprmą przemocy, chyba że jest to poparte ograniczeniem wolności wypowiedzi.

Głupstwa wyplatasz a co najbardziej zabawne i groźne zarazem, to fakt, że nawołujesz do użycia przemocy i ograniczenia wolności wypowiedzi. "Łapaj złodzieja" i "to nie moja ręka" to jest twoja taktyka, lewacka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No wredni złodzieje, nie krytykujcie mędrca bo was każe powiesić na Długiej.
Jest tylko jedna słuszna prawda. Jak w PRL-u, którego tak nienawidzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ ratlerek
SPAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca jest ateistą i komunistą. Tego się wstydzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokąłdnie--
NA TO CZEKA..
TYM ZYJE
to jest jego spelnianie sie!

w sumie---niech ma
i to nei z litosci
kazdy z nas ma prawo do spełniania ..nieprawdaz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sa wagi jednostronne
ale jak masz zwazyc dwie rzeczy naraz to potrzbujesz dwuszlakowej..
ech ludzie
sił mi brak

antagonizm
wiesz co to miłosc nie znajc cienia nienawisci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ludziach normalnych są różne uczucia.
Natomiast to, że ktoś nienawidzi połowy rodaków to jest choroba.
To, ze ktoś nazywa wszystkich złodziejami i komunistami, a sam jest komunistą i ateistą to jeszcze bardziej chore.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bozesz
wybacz ale nie rozumiesz
własciwie to jest trudne..moze dlatego ze miałam do czynienia z takimi

fanatyzm
zafiksowanie na pewnym punkcie ,punktach

jest grupa postbolszwicka,resortowych dzieci,komuszych klanow,ktore siedza w koryctach z pokolenia na pokolenie itd
ale to jakas czesc..k..a
jestesmy podzielnei..podzielilismy sie na rózne ,przerózne opcje i z róznych powodów
nawet organizacji politycznych jest od groma

a kazdy z nas cos widzi
czegos nie dostrzega
ona ma czasami racje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry