Widok

Coś skutecznego na cellulit

Hej dziewczyny,
doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję, biegam, a nie mogę się go pozbyć, myślę, że to może być w dużej mierze wina tabletek antykoncepcyjnych :(
Polećcie jakiś sprawdzony kosmetyk, albo zabiegi, które wam pomogły. Help, już nie mogę patrzeć na swoje nogi,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


odstawienie tabletek u mnie zwalczyło cellulit.
Poza tym chwalą bieganie i Elancyl do wcierania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem czy jakiekolwiek kosmetyki zwalczą cellulit . Z tego co wiem to nic nie ma takiego działania. Gdyby było to nie byłyby popularne tak bardzo zabiegi kosmetyczne ;) A jednak są popularne.
Dobrze byłoby poczytac sobie o fali ultradźwiękowej hifu:
http://zdrowietopodstawa.eu/co-oznacza-tajemniczy-skrot-hifu/

Na stronie jest wyjaśnione czym ona jest. Daje często bardzo dobre działanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak są skuteczne specjalnie masaże na redukcję cellulitu..
Info pod numerem tel :
889 648 073
Można od razu poprosić o program Beauty Lady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup sobie karnet na siłownie, przestrzegaj się diety oraz dobrze spij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam bardzo duże problemy z pozbyciem się cellulitu z ud, już wszystkiego próbowałam i ciągle ćwiczę ale mało mi to pomaga. Zrobiłam zabieg Kriolipoliza Proshock Ice, bardzo fajny zabieg i jest bardzo bezpieczny ,a przy tym nic nie boli. Zlikwidował mi na stałę cellulit , z którym tyle walczyłam. Zabieg wykonałam w bardzo fajnej klinice MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie dośc że ceny kosmiczne tego zabiegu, to jeszcze w Krakowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja proponuje zacząć od wizyty u dietetyka. Ci ludzie potrafią dopomóc na naprawdę wiele różnych dolegliwość, a celulit wydaje się, że być dla nich błahostką. Polecam również zmienić dietę. Polecam Carrefour - obecnie mają ta chyba najlepsze naturalne produkty wśród dużych marketów. Tutaj znajdziesz aktualną gazetkę: https://www.kupino.pl/gazetki/carrefour
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno warto będzie abyś zorientowała się w jakiś profesjonalnych zabiegach medycyny estetycznej z tego zakresu. Od siebie podpowiem Ci https://www.farmaurody.com.pl/kosmetyka/endermologia-lpg zobacz to i dowiedz się jakie zabiegi oferuje salon Farma Urody. Ja byłam u nich jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej, kupilam.sobie w rossmanie krem z tołpynl na noc z ultradźwiękami i powiem wam, że regularnie stosowany dal efekty. Moze nie jakies piorunujace ale nogi są lepsze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krem z ultradzwiekami? To chyba niemożliwe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba najlepsze i najszybsze rozwiązanie bańki gumowe na cellulit Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie bardzo skuteczna jest endermologia, po każdej wizycie mam mniej cellulitu i coraz bardziej jędrną skórę. Warto spróbować, jest to na prawdę super zabieg. Ja chodzę cały czas do salonu Mariposa w Warszawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz to - tu masz najwazniejsze wskazowki i metody to post z fb
Body Shape Garden Challenge redukcja cellulitu w 5 tygodni!

10 kroków, które musisz wykonać, by odnieść sukces.

Podejmij nasze wyzwanie! Wygraj gładkie uda i jędrne pośladki
Zwalcz cellulit i zdobądź świetne samopoczucie.

1. Codziennie wypijaj 2l wody. Cellulit to w dużej części toksyny zgromadzone nierówno pod skórą. Można je częściowo wypłukać pijąc wodę regularnie.
2. Ruszaj się! Pracujesz na siedząco? Pochodź po biurze, co parę godzin. Zrezygnuj z windy, jest lato przejdź się do pracy spacerem lub pojedź rowerem. Od ciągłego siedzenia robią się zastoje wodne i limfatyczne, które sprzyjają tworzeniu się cellulitu.
3. Poćwicz przynajmniej 3 razy w tygodniu przez 20 minut. Przysiady, wymachy, brzuszki. Wzmocnij mięśnie i popracuj nad tkanką tłuszczową. Nie musisz ćwiczyć długo, lepiej krócej a częściej i regularnie.
4. Ogranicz cukier, szczególnie ten w słodyczach. O tak, cukier to wróg naszej skóry nr 1. Przyspiesza procesy starzenia, zawiera puste kalorie, jest prawdziwym sprzymierzeńcem cellulitu i innych niedoskonałości skóry i sylwetki. Ciężko jest przez parę dni, potem organizm się przyzwyczaja.
5. Ogranicz sól. Sól zatrzymuje wodę w organizmie więc sprzyja w szczególności tworzeniu się cellulitu wodnego i opuchnięć.
6. Jedz dużo błonnika. Prawidłowa praca jelit jest kluczowa w wydalaniu toksyn. Nieprzyjemne zaparcia sprzyjają przybieraniu na wadze i zastojom toksyn i tłuszczu.
7. Codzień rano stosuj ciepło - zimny prysznic naprzemienny. Sprawdzona metoda pobudzania skóry do pracy i wysiłku. Prysznic nie może być lodowaty, ani gorący ale powinno się czuć zmianę w temperaturze. Zawsze zakończ chłodny płukaniem.
8. Pod prysznicem używaj ostrej gąbki lub rękawicy. Usuwa obumarły naskórek, przez co skóra jest lepiej dotleniona, a krążenie poprawione.
9. Zastosuj serię zabiegów Icoone Laser. To jedna z najbardziej skutecznych metod stosowanych w kosmetologii do walki z cellulitem. Silny masaż próżniowy po prostu wymasowuje nierówności spod skóry, zostawiając ją napiętą i wygładzoną. Laser roztapia tłuszcz pod skórą a led napina skórę. Wykonuj zabieg 2 razy w tyg przez 5 tyg.
10. Wspomóż się maskami błotnymi z algami. To szalenie skuteczne kosmetyki. Algi to znany od lat aktywny killer cellulitu. Zabieg można wykonać w domu lub u nas w salonie. Zawsze wykonuj maski po masażu i peelingu, żeby uzyskać najlepszy efekt.
Trzymamy kciuki za twoje gładkie ciało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w całej rozciągłości. Walka z cellulitem wymaga regularności i wszechstronności. Ja znalazłam fajne źródło na ten temat http://www.cellulitis.info.pl/ Polecam każdemu zajrzeć. Wszystko jest dobrze omówione. Nie warto liczyć na to, że jakieś tabletki czy kosmetyki załatwią za nas sprawę. Nie ma takich szans!!! Wszystko trzeba oprzeć na równoczesnym działaniu diety, ćwiczeń i działań wspomagających. Nawet same zabiegi medycyny estetycznej nie są wystarczające, a jedynie poprawiają chwilowy efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na cellulit tylko i wyłącznie dieta, ruch i masaże. Nic innego nie pomoże. A masaże muszą być mocne. Od łaskotania nikt jeszcze nie pozbył się cellulitu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy chodzilyście na endermologię? Jak efekty? Gdzie chodziłyście i na ile zabiegów się zdecydowałyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz zdążyć do lata to najwyższa pora, sama obecnie chodze, jestem juz na ukończeniu w sumie. Zdecydowałam się na 5 tygodni po 2 zabiegi w tygodniu. Czyli na 10 zabiegów razem, zreszta tak mi doradzili w gabinecie. Czy jestem zadowolona? Tak, wczesniej chodziłam na masaż bańką chinśka ale u mnie nie dał dobrych rezultatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No włąsnie zastanawiałam sie nad bańką chińską ale nie wiem w sumie czy iść. Obawiam się tego, ze mogą mi popękać naczynka a słyszałam, że jest taka opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy endermologii również jest takie ryzyko, ze tak wiec najlepiej jakbyś zapisała sie na konsultację i tam powinni Cię o wszystko dopytać i ewentualnie doradzić jakieś inne zabiegi. Sama chodze na zabieg do clinica cosmetologica, konsultacja tam jest darmowa bez znaczenia czy skorzystasz z możliwości zabiegów u nich czy nie. Tak wiec moim zdaniem warto jest sie zapisac. Mają tam wiele zabiegów, nie tylko endermologię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile płaciłaś? Chyba tak w sumie zrobię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1300 zl za pakiet, opłaca się bardziej niż za pojedyncze zabiegi. W sumie za bańkę zapłacisz jeszcze wiecej bo wymaga sie wiekszej ilości zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jak głęboki i rozległy jest cellulit. Ja generalnie zaczęłam regularnie biegać i wspomagałam się aqua gelem Bielendy ujędrniającym z serii body positive i efekty są całkiem zadowalające :P. Nawet mąż nieśmiało mi to powiedział ostatnio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre opinie zbierają tabletki Perfect Body Cellulite http://ctn.com.pl/perfect-body-cellulite/ Mają w sobie między innymi ekstrakty z zielonej herbaty jak również ekstrakty z owoców papryki cayenne. Których działanie likwidujace cellulit jest udowodnione naukowo. Jednak pamiętajcie, ze same tabletki Wam nie pomoga jeśli nie zajmiecie się za likwidację cellulitu w sposób wieloetapowy czyli
stosując dietę
uprawiając aktywność fizyczną
jak również stosując masaże

Możecie sobie na przykład zamówic same do domu bańki chińskie i codziennie stosować taki masaż :) W sieci jest wiele tutoriali oraz filmikow jak go wykonywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie wybawieniem w walce z pomarańczową skórą okazało się serum z Bielendy z tej linii Anti-cellulite . Mój nr 1 w walce z cellulitem!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat cellulitu nie jest mi obcy. Zwłaszcza po porodzie cellulit się pogłębia, a wagę nie jest tak łatwo zrzucić. Ja od roku wprowadziłam zmiany w diecie-przede wszystkim białe pieczywo i biały cukier wyeliminowałam zupełnie. Jem pieczywo pełnoziarniste i słodzę cukrem trzcinowym, dodatkowo zamiast dwóch łyżeczek słodzę jedną. Teraz, gdy ktoś mi posłodzi kawę białym cukrem, zupełnie mi ona nie smakuje. Do tego staram się chodzić jak najczęściej, żeby jak najmniej jeździć samochodem. Wspieram się także suplementem https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-aquaminum Tabletki pomagają mi przede wszystkim w pozbyciu się wody z organizmu, a to właśnie znacznie przyczynia się do cellulitu. Oprócz tego wspierają metabolizm, co sprawia, że nie czuję się pełna. Do tego piję dużo wody, dwa litry dziennie. Moja cera znacznie się poprawiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na cellulit, rozstępy niezastąpiony jest Olejek Busajna, no i bardzo dobrze nawilza skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś dobry krem nawilżający lub olejek (ja stosuje olej z ziaren kawy) i regularne masaże - to chyba najlepsze. Masować możesz albo kostkami dłoni albo jakimś masażerem - powolne, okrężne i dość mocne ruchy, parę minut na każdą nogę. Spróbuj chociaż raz dziennie. Ewentualnie szczotka do masażu ciała na sucho i potem już delikatniej wklepać/wmasować olejek.
No i regularność tu gra rolę, ale po 3-4 tyg. powinnaś widzieć chociaż małą poprawę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też właśnie startuje z masażami, mam jakieś serum na cellulit w formie kremu, ale ten olej z ziaren kawy też mnie zaciekawił :-) możesz coś więcej o nim powiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest ten olejek: https://www.notino.pl/dr-feelgood/bio-olej-z-prazonej-kawy/ obczaj sobie. Nie jest tani, ale działa (i pachnie *.*) naprawdę fajnie. Tylko trzeba też odpowiednio masaż wykonać - połączone 2 czynniki dają naprawdę efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na cellulit bardzo dobre efekty przynosi masaż urządzeniem Icoone Laser (najlepiej seria zabiegów). Dobrze jest przy tym trochę poćwiczyć, a prysznic, kończyć masażem z zimnej wody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie pomogły zabiegi w gabinecie kosmetyczny + regularne szczotkowanie ciała na sucho i wklepywanie balsamy na rozstępy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na cellulit poleecam jedynie zabiegi https://www.depilacja-laserowa.net.pl/ . Myślę, że nie ma nic skuteczniejszego, żadne kremy nie dają takich efektów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z naturalnych metod polecam wam Olejek Busajna, silnie ujędrnia i nawilża. Doskonały na cellulit, rozstępy, zmarszczki. Moj ulubiony kosmetyk w walce z cellulitem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez duzo pije i tez mam problem zatrzymywania wody. Pije pokrzywe i zioła moczopędne. Lek na receptę nic nie pomógł.

Jesli chodzi o zabiegi to jest ich wiele i dobrze bedzie skonsultować się z tym gabinetem:
https://slowage.pl/wskazania/cellulit

Na miejscu powinni Ci doradzić skuteczne zabiegi na usuwanie cellulitu. No i nastaw się na to, że jeden zabieg często nie jest w stanie wyeliminować problemu. Powinnaś wybrać się na kilka zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama bym chciała znać skuteczny i trwały sposób na pozbycie się cellulitu. Owszem jest mniej widoczny, a to zasługa picia cisowianki i zdrowego odżywiania. Teraz zamierzam jeszcze zacząć ćwiczyć i szczotkować ciało na sucho. Może to też trochę pomoże się go pozbyć :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od dawna stosuje rękawicy Glov Skin Smoothing i widzę dużą poprawę .Rękawice zajdziesz na stronie producenta uważam że warto ją kupić! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Peeling kawowy, do tego jakis dobry krem antycellulitowy. No i dieta oraz zwiekszenie ruchu. Ewentualne spróbuj body wrappingu preparatami do niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, w tym przypadku największą rolę odgrywają geny. Mam 47 lat i nigdy nie miałam cellulitu chociaż nie jestem szczupła (175 cm wzrostu, 75 kg).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było podobnie, że mimo biegania, picia wody , stosowania jakiś kremów ten cellulit w ogóle nie znikał. A teraz chodzę na zabiegi endermologii do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ i jestem pod wrażeniem efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek Busajna - mocno ujędriajacy i wygładzajacy skóre , szybko likwiduje pomarańczową skórkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszym i bezbolesnym sposobem na redukcje cellulitu jest masaż podciśnieniowy endermologia. Bardzo szybko pozbyłam się u siebie cellulitu na udach, brzuchu i tyłku :) Chodzę do tego salonu jestem bardzo zadowolona https://endermologia-warszawa.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podstawa to pic duzo wody, do tego masaze, albo banka chinska albo szczotkowanie na sucho.. do tego na stronie pachnacakraina mozna kupic fajny olejek cynamonowy ktory sie super sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomogły mi zabiegi endermologii, po nich prawie nie widać cellulitu a byłam na trzech wizytach, efekty sa świetne i polecam każdej z was. Ja chodzę do salony Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://barbarabeauty.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek Busajna jest znakomity i na cellulit, rozstepy ale i zmarszczki. Wspaniale ujedrnia ciało ale i nawilża. No i opalenizna po nim ładna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmniejszyć ilość węgli i nabiału w diecie, wypijać co najmniej 3 litry wody. Omega też niweluje stan zapalny.
Takie zabiegi pomaga holistycznie, I zaczęła bym od tego. A później na zabiegi do salonów ;)

Dobrze jest też regularnie stosować kosmetyki na cellulit, połączone najlepiej z regularnym masażem = takie działanie w dłuższej perspektywie ma lepsze dzialanie niż zabiegi na cellulit:
https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-ciala-161.html
Weź pod uwagę corporelle:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega jest Olejek Busajna. Naturalny, świetnie pachnie jak grapefruit. Sama natura. A jaka sk ora super nawilżona i jędrna. Jak wyprasowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

do góry