Widok

Coś tu komuś nie trybi ?

Ooo, chyba mam przywidzenia. Oto mi się wydawało, że umieściłem w Hydeparku króciutki wykład z seksuologii. Zaglądam na Hydepark ponownie, rozglądam się i nic nie widzę. Musiałem się najwidoczniej zdrzemnąć i mi się po prostu przyśniło, że coś napisałem..

A tak na marginesie. Karta LGBT przewiduje oto, że do dziaciaków w szkole przyjdą jacyś ludzie i będą wygłaszali im wykłady na tematy prywatne i intymne. Proszę popatrzeć na logikę - w przestrzeni publicznej pojawia się ingerencja w przestrzeń prywatną, gorzej jeszcze, w przestrzeń intymną, czyli działalność sprzeczna z konstytucją. Bo przecież przestrzeń prywatna i intymna jest zarezerwowana, szczególnie w przypadku dzieci, do sfery domowej, rodzinnej i nie ma tu miejsca dla wtrącania się żadnych palantów z zewnątrz. Podobne zabiegi przewidywał model równościowy w Gdańsku.

A teraz przejdźmy do Hydeparku - mnie się wydawało, że Hydepark jest dla osób dorosłych i tu o wszystkim od A do Zet, więc i o seksie można nawijać ile się zapragnie, tym bardziej że robi się to tylko wirtualnie. Nie da się wykluczyć jednak, że skoro, o czym wielokrotnie pisałem, wystąpił w kulturze demoliberalnej proces infantylizacji, to administracja portalu także uległa infantylizacji i i nie chce słyszeć o seksie. Wtedy tak, to jeszcze miałoby jakieś uzasadnienie.

Jednak jest to dość dziwne - można ingerwać w sferę intymną i prywatną naszych dzieci, natomiast pojawia się zakaz (?) poruszania tego tematu w sferze publicznej dostępnej dla dorosłych. Coś tu nie trybi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Znikną również z nieznanych powodów tekst o zaginięciu Wartburga na Ujeścisku . Nie dość że wlasciciel dopiero co spłacil za niego ostatnią ratę, to w bagażniku była siatka z pasztetowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A niektórym dinozaurom znikną zaprogramowane jeszcze za czasów komuny ostatnie szare komórki, co możemy obserwować na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płakać po tobie nie będziemy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaq, jesli w aucie byla tez kaszanka to wartburg byl strego komucha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A niektórym dinozaurom znikną zaprogramowane jeszcze za czasów komuny ostatnie szare komórki.

Jedynym starcem na tym forum jestes ty. Reszta w komunie tylkovdziecinstwo spedzila stary ubeku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry