Widok
Coś wspaniałego.
W Środę miałam przyjemność być w tym miejscu wraz z mężem i przyjaciółmi. Obsługa przemiała ,wystrój niebanalny i inny niz wszystkie ale szczególną uwagę przykuwał zespół grający standarty światowe. Dzięki przepięknemu głosowi wokalistki wszyscy przenieśliśmy w inny świat. Gratuluję doboru tych muzyków. Klasa światowa. Zostawiliśmy rachunek na prawie 300 zł. Chetnie zrobimy to ponownie. Czekamy na następny występ tego zespołu i kolejny wypad do Galerii. Pozdrawiamy przemiłą obsługę.
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 5
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6