W Środę miałam przyjemność być w tym miejscu wraz z mężem i przyjaciółmi. Obsługa przemiała ,wystrój niebanalny i inny niz wszystkie ale szczególną uwagę przykuwał zespół grający standarty światowe. Dzięki przepięknemu głosowi wokalistki wszyscy przenieśliśmy w inny świat. Gratuluję doboru tych muzyków. Klasa światowa. Zostawiliśmy rachunek na prawie 300 zł. Chetnie zrobimy to ponownie. Czekamy na następny występ tego zespołu i kolejny wypad do Galerii. Pozdrawiamy przemiłą obsługę.