Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła Policealna Cosinus nowy temat Polecam szkołę, sale dobrze wyposażone, nauka bezpłatna, zaświadczenie od ręki.
~Anna
7

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 11 lipca 2019

Angelika - opinia nowy temat Cosinus super sprawa, za nic się nie płaci i w ciekawe sposób zdobywa się...
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 14 października 2020

misiaxo - opinia nowy temat Bardzo przyjazna szkoła. Profesjonale podejście, indywidualne. Bardzo...
~misiaxo
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 października 2020

Aga - opinia nowy temat Ja bardzo polecam cosinusa. Mają dużo kierunków
~Aga
-

dodano: 12 października 2020

Dominika - opinia nowy temat Polecam jak najbardziej szkołę cosinus, czysto, przyjemna atmosfera,...
~Dominika
-

dodano: 7 października 2020

Asia - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona ze szkoły Cosinus, kierunek asystentka...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 września 2020

Justyna - opinia nowy temat Bardzo polecam. Szkoła całkowicie za darmo bez ukrytych opłat, sale dobrze...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 września 2020

Ania787 - opinia nowy temat Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Policealną w Gdyni. Jestem słuchaczem...
~Ania787
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lipca 2020

Kasia34 - opinia nowy temat Bardzo polecam Cosinus w Gdyni. Byłam na kierunku masażysta - dużo się...
~Kasia34
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 lipca 2020

AngelikaGro - opinia Ja realizuję naukę w szkole policealnej cosinus i mogę powiedzieć, że mój...
~AngelikaGro
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 grudnia 2019

COSINUS GDYNIA wątek zamknięty Fantastyczna szkola dla osób 18+ ,wiele dobrych kierunków , oraz świetna...
~Gosia
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2018

cosinus gdynia wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły . Panie w sekretariacie są bardzo nie miłe. robią...
~Piotrek
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2017

Zaoczne liceum dla dorosłych wątek zamknięty Hej. Zastanawiam się nad wyborem zaocznego liceum dla dorosłych. Może ktoś...
Adamo234
10

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera, dobrze wyposażone sale, dużo praktyki.
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 września 2017

Cosinus Gdańsk kierunek Florystyka wątek zamknięty Po kilku miesiącach uczęszczania do szkoły Cosinus w Gdańsku na kierunek...
~Florystyka Cosinus
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2016

cosinus - co o niej sądzicie? wątek zamknięty hej Chcę się zapisać do szkoły policealnej Cosinus w Gdyni. Co sądzicie o tej...
~mandusia
19

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2006

szkoła cosinus wątek zamknięty Więc chodziłam do cosinusa i stwierdzam, że jest to szkoła beznadziejna...
~pipis1
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

aga - opinia wątek zamknięty uważam, że szkoła jest godna polecenia, ze względu na wysoką jakość nauczania...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

nie polecam! wątek zamknięty jestem na administracji i wszystko fajnie nauczyciele mili sympatyczni sami...
~gość
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2011

Bida z nędzą!!! wątek zamknięty Niestety jestem uczennicą tej szkoły i jedyne co mogę napisać to bałagan,...
~Aaaa
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

24

wątków

do góry