Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jana - ocena W tym roku kończę Cosinus w Gdyni. Jak dla mnie to super szkoła do...
~Jana
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Emilia P. - ocena Polecam gorąco szkołę Cosinus w Gdańsku. Kompetentna i pomocna kadra...
~Emilia P.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Julia - ocena rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Kierunek Florysta-rewelacja!!!!...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Olga - opinia Kończę technika masażystę. Nauczyciele świetni. Niestety w sekretariacie...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Jadzia - opinia super szkoła Cosinus, duży wybór Kierunków.
~Jadzia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Kamila - opinia Przez cały okres edukacji a chodziłam przez 2 lata na kierunek : opiekun...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Sebastian - opinia Miłą obsługą w sekretariacie panie zawsze uśmiechnięte i pomocne Nie ma...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Karolina - opinia jak najbardziej polecam szkołę cosinius
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Kasia - opinia Polecam szkołe Cosinus w Radomiu. Nauczyciele super.
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Pola - opinia wątek zamknięty Szkoła wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Głównie prostymi zasadami...
~Pola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Słuchacz - opinia wątek zamknięty odradzam, poziom nauczania=0, traktowanie dorosłych ludzi jak śmieci....
~Słuchacz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoły Cosinus, kierunek asystentka...
~Asia
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2020

Emila - opinia wątek zamknięty W tym roku kończę cosinus w Gdańsku, opiekuna medycznego. Jak dla mnie to...
~Emila
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

AngelikaGro - opinia wątek zamknięty Ja realizuję naukę w szkole policealnej cosinus i mogę powiedzieć, że mój...
~AngelikaGro
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Lilia - opinia wątek zamknięty Ukończyłam szkołę Cosinus w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest...
~Lilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Szkoła całkowicie za darmo bez ukrytych opłat, sale dobrze...
~Justyna
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2020

Szkoła Policealna Cosinus wątek zamknięty Polecam szkołę, sale dobrze wyposażone, nauka bezpłatna, zaświadczenie od ręki.
~Anna
21

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Ania787 - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Policealną w Gdyni. Jestem słuchaczem...
~Ania787
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Kasia34 - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Cosinus w Gdyni. Byłam na kierunku masażysta - dużo się...
~Kasia34
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Uczęszczałem na kurs kzz technik informatyk. Wybuchła pandemia było kilka...
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

36

wątków

do góry