Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zborek - ocena Zamontowałem u nich zabezpieczenie antykradzieżowe Igla w moim Audi. Szybko i...
~Zborek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Dorota - ocena Poprawiłam u nich brzmienie w moim BMW X4. Efekt rewelacyjny! Kompetentna...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Paulina - ocena Jestem zachwycona obsługą w tej firmie. Dziękuję panom z warsztatu za...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Grażyna H. - ocena Jestem bardzo zadowolona z zabezpieczenia Igla. A Pan Michał tłumaczy...
~Grażyna H.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Krzysztof - opinia Profesjonalne podejście do wygłuszenia mojego samochodu. Dzięki pomocy tej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Ewa - opinia W firmie Creativ zabezpieczyłam przed kradzieżą już trzecie auto. Jestem...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

K - opinia Bardzo polecam usługi w Creativ! Przede wszystkim ludzie tam mają ogromną...
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

god - opinia wątek zamknięty Zamowilem wymiane glosnikow na Ampire, w sumie podstawowe z ich oferty, a juz...
~god
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Szymon - opinia wątek zamknięty Polecam montowalem kamera cofania
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

radio wątek zamknięty Super obsługa, szybka, konkretna -prawdziwi fachowcy na każda kieszeń polecam...
~Beti
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Seat Ibiza FR car audio wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Właściciel jak i reszta pracowników z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

AUDIO subaru wątek zamknięty Chlopaki z Creativ to pasjonaci i profesjonaliści. Powierzyłem im moje Subaru...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Zabezpieczenie auta wątek zamknięty Szukałem firmy, która mi zabezpieczy skutecznie auto. Panowie podeszli do...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Kompleksowa zabudowa wątek zamknięty W lipcu powierzyłem instalatorom tej firmy moją Lagunę w celu wymiany...
~Remo Laguna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

POLECAM wątek zamknięty Montowali mi alarm, wszystko super, szybko, sprawnie i bez problemów....
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Kamila - opinia wątek zamknięty W Creativie montowałam radio samochodowe i głośniki w mojej Corsie....
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

POLECAM !!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam tą firmę, zamontowali mi szybko i profesjonalnie alarm,...
~Sławek P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry