Widok
Crepes naleśniki Gdańsk
Super Naleśniki. super miejsce.
Obsługa młoda a musze przyznać że zachuwuję się bardzo profesjonalnie !! :) co mnie osobiśćie cieszy, pełna profeska .
Smaczne dania ładnie podane , świetna kawa również dobrze podana i herbata która w Niemczech jest podawana w restauracjach z gwiazdką Michelina, wieć BRAWOOOO !!! super i tak trzymać.
Obsługa młoda a musze przyznać że zachuwuję się bardzo profesjonalnie !! :) co mnie osobiśćie cieszy, pełna profeska .
Smaczne dania ładnie podane , świetna kawa również dobrze podana i herbata która w Niemczech jest podawana w restauracjach z gwiazdką Michelina, wieć BRAWOOOO !!! super i tak trzymać.
Moja ocena
Crepes - Naleśniki
kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6