Widok

Crepes naleśniki Gdańsk

Super Naleśniki. super miejsce.
Obsługa młoda a musze przyznać że zachuwuję się bardzo profesjonalnie !! :) co mnie osobiśćie cieszy, pełna profeska .
Smaczne dania ładnie podane , świetna kawa również dobrze podana i herbata która w Niemczech jest podawana w restauracjach z gwiazdką Michelina, wieć BRAWOOOO !!! super i tak trzymać.
Moja ocena
Crepes - Naleśniki kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 6
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tą opinią bardzo polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miła obsługa,pyszne potrawy...Naprawdę polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne miejsce,przytulne,z pysznym jedzeniem..A sernik palce lizać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry