Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Naleśniki rozpływają się w ustach
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Super miejsce wątek zamknięty Przepyszne naleśniki zapiekane beszamelem, zupy oraz pierogi. Grzane wino i...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Średnia wątek zamknięty Do lokalu trafiłam przypadkiem ale już od początku urzekła mnie mina kelnerki...
~Kara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Już tęsknię wątek zamknięty Byliśmy grupą . Wszyscy bardzo zadowoleni z jakości potraw i przesympatycznej...
~Babcia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Brak realizacji gruponu wątek zamknięty Niestety nie mialam okazji zlejsc w restauracji z powodu odmowy realizacji...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

ena wątek zamknięty Pyszne naleśniki..Szczerze polecam
~ena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Crepes naleśniki Gdańsk wątek zamknięty Super Naleśniki. super miejsce. Obsługa młoda a musze przyznać że zachuwuję...
~Krzysztof
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

najlepsze naleśniki, super odsługa wątek zamknięty Byliśmy z żoną, polecam wszystkim jak będą w Gdańsku. Super jedzenie, obsługa...
~turyści z Warszawy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Najlepsze naleśniki w trójmieście wątek zamknięty Byłem z rodzinką w niedzielę w naleśnikarni CREPES i jestem w szoku!!! Tak...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Pyszne naleśniki super obsługa wątek zamknięty Najlepsze naleśniki jakie jadłam :) mniam mniam
~ANETA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Zadowolony gość wątek zamknięty Super lokalik przytulnie smacznie i miło.Goronco polecam.
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Trafiłam do tego miejsca przypadkiem. Ale nie żałuję. Bardzo przyjemne...
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry