Pani Ela malowała mnie do ślubu w sierpniu tego roku. Trzy miesiące wcześniej miałyśmy makijaż próbny, na którym wszystko ustaliłyśmy, ąbym była spokojna w dniu ślubu. Fakt jest taki, że na makijażu próbnym pozwoliłam Pani Eli zadecydować w jakich kolorach będę najlepiej wyglądała. To była na pewno bardzo dobra decyzja, bo wyglądałam cudnie ! Jak Pani Ela zasugerowała mi ciemniejszy makijaż, byłąm pewna obaw, ale Pani Ela mnie uspokoiła i powiedziała, że zrobi mi pierw delikatniejszą wersję, bo łatwiej jej jest wzmocnić makijaż niż docierać. Spędziłam na makijażu próbnym z 1,5 godziny. Otrzymałam również porady co do pielęgnacji cery,a także otrzymałam namiary na fryzjera, bo ze swojego nie byłam do końca zadowolona.

W dniu ślubu makijaż trwał około 30 minut i był idealny, wszystko to co ustaliłyśmy na makijażu próbnym Pani Ela odtworzyła perfekcyjnie!

Dziewczyny, wiem że słodzę, ale taka jest prawda w 100% polecam Panią Elę. Myślę jeszcze, żeby skorzystać z jej nauk makijażu, tak aby móc chociaż trochę wyglądać lepiej na co dzień!