Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irek Bokkus - opinia wątek zamknięty Makijaż dobrze wykonany. Dziękuje Pani Elu za prezent na Święta dla mojej...
~Irek Bokkus
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 grudnia 2021

Spotkanie wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich i polecam w stu procentach panią Elżbietę....
~Wiesia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Izabela - opinia wątek zamknięty Zajęcia z Panią Elą były niezwykle ciekawe i inspirujące, serdecznie polecam...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Wpadajcie wątek zamknięty Bardzo ciekawe spotkanie, sympatyczna kobieta z duszą. Jakość, przygotowanie,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pani Elżbieto , dziękuję za inspirujące spotkanie. W tak krótkim czasie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

OPINIA wątek zamknięty Dziękuję Pani Elu za cudowną naukę makijażu w Pani Pracowni . Trochę się...
~Petronelcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Elżbieta Skoczeń - makijaż wątek zamknięty Czy któraś z Was była malowana przez Panią Elżbietę? Jak wrażenia
~Panna Młoda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Pani Elu dziękuje wątek zamknięty BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY MAKIJAŻ DLA ŻONY. Pani Ela wykonała mojej żonie...
~Irek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

UWAGA-Wielki negatyw wątek zamknięty Szanowne Panie, zdecydowałam się zamieścić negatywną opinię ponieważ Pani...
~Ania
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Ela zrobiła mi cudowny makijaz w dniu slubnym ! Dojechała do mnie aż 200...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Jestem zachwycona wątek zamknięty Jestem zachwycona profesjonalizmem, podejściem, wiedzą a przede wszystkim...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Cudowna wizazystka wątek zamknięty Bylam u pani Eli na nauce makijazu.Przywitala mnie mila brunetka.Ja...
~Elzbieta Gdansk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Gorąco wszystkim polecam. Ciepła, miła atmosfera. Profesjonalne podejście do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Profesjonalna i miła współpraca wątek zamknięty Panią Elę znalazłam w internecie, szukałam sposobu na umilenie sobie i moim...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Makijaż wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie wykonany make up dobrą ręką oraz fachowe porady na...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Cudowna, profesjonalna, najlepsza ! wątek zamknięty Pani Ela malowała mnie do ślubu w sierpniu tego roku. Trzy miesiące wcześniej...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Pełen profesjonalizm, super atmosfera wątek zamknięty organizowałam dla przyjaciółki wieczór Panieński w Atelier u Pani Eli. Ela to...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

7 niebo! wątek zamknięty Pani Elżbieta jest przemiłą, ciepłą osobą oraz w pełni mega profesjonalną...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Makijaż żony polecam i dziękuję wątek zamknięty Zrobiłem mojej żonie prezent w postaci spotkania z wizażystką Panią Elą ....
~Słaewk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

ELA SERDECZNA, ODDANA NA MAXA KLIENTCE - REWELACYJNA WIZAŻYSTKA,POLECAM ELE WSZYSTKIM ZAWSZE,NIE ZAWIEDZIECIE SIE wątek zamknięty Niezwykle utalentowana, profesjonalna i wiecznie uśmiechnięta. Makijaż ślubny...
~Wiola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

60

wątków

do góry