Widok

UWAGA-Wielki negatyw

Szanowne Panie,
zdecydowałam się zamieścić negatywną opinię ponieważ Pani Skoczeń nie pojawiła się w dniu ślubu na umówiony makijaż!!!
Odbył się makijaż próbny, dzień przed ślubem wszystko potwierdzone -godzina, miejsce. A w dniu ślubu zero kontaktu, nie zadzwoniła, nie odebrała telefonu, nie napisała smsa, nie przysłała zastępstwa, zero informacji - NIC!!! Popsuła dzień ślubu do którego przygotowania trwały ponad rok.
Nawet nie przeprosiła, uznała że w jej sytuacji jest to zbędne.
Pani Elżbieto mam nadzieję, że Pani to przeczyta bo rozczarowała Pani nie tylko Pannę Młodę ale również wiele innych osób.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
kreatywność: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znam Panią Ele, współpracuje z nią... w tamtym czasie miała wypadek. Była w szpitalu. Z własnego doświadczenia wiem że gdyby mogła, przyszłaby na czterech nogach by tylko nie zawieść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety, ale ja rowniez mialam wesele w czerwcu i P. Ela tez w dniu Slubu zachowala sie podobnie !!!
Jak sie pozniej dowiedzialam kontaktowala sie od samego rana ze znanymi trojmiejskimi makijazystkami proszac o zastepstwo, niestety w stosunku do mnie nie byla na tyle szczera zeby mnie o tym poinformowac, ze nie przyjdzie !!!
Ostatni raz kontaktowala sie ze mna w dniu slubu okolo godziny 9 rano i zapewniala ze przyjdzie, ale sie spozni - nie przyszla, a w umowionej godzinie poczatkowo nie odbierala telefonow.
Skutkiem bylo to ze spoznilam sie na wlasny Slub ponad godzine, na szczescie sie odbyl :-)
A wystarczylo tylko byc SZCZERYM i poinformowac z rana, nawet o takiej sytuacji jak pobyt w szpitalu a nie same klamstwa, a rozwiazanie zawsze by sie znalazlo bo niestety w dniu Slubu najwazniejszy jest CZAS !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry