Widok

Cudowny Ślub

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam Wszystkich Serdecznie,

Chciała się podpytać czy ktoś korzystał z usług firmy Cudowny Ślub znajdującej się we Wrzeszczu? Ponoć mają największy wybór w trójmieście zaproszeń ślubnych i akrtykułów weselnych. Z tego co się dowiedziałam zajmują się również dekoracją sal, kościoła i samochodu. Czy możecie mi cos powiedzieć na ich temat zanim tam sie udam?

Pozdrawiam
Ania
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje się, że gdzieś czytałam odpowiedź na jakieś post "kasia0075". Ona ich ma, może bezpośrednio jej zapytaj :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to chodzi o ten sklep we wrzeszczu na grunwaldzkiej?
Jesli tak, to szczerze mówiąc nie wiem czy mają taki duzy wybór. Dą różne ciekawe rzeczy, np nakrętki na wódkę itp. Z dekoracji to jakies papierowe girlandy widziałam itp. Ja szukałam księgi gości i mięli tylko 3 rodzaje, a jesli chodzi o podziekowania dla rodziców to tylko takie w formie otwartych książek ze złota farbką - wiecie chyba.
Ale w sumie nie chcę sie jednoznacznie negatywnie wypowiadac bo rozejrzałam się tylko i szybko wyszłam bo sie spieszyłam, może jak porozmawiać z panią, to pewne rzeczy sie zamawia. jak już bedziesz wiedziała to napisz bo też chętnie się dowiem:):P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Super dzięki za informację. Jutro się tam wybieram i napewno zdam relacje na forum.

Pozdrawiam
Ania
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,

Byłam dzisiaj za zaproszeniami ślubnymi w Cudowny Ślubie (dawne Dorado). Mają ogromny wybór 1500 wzorów i ceny od 2,50 - 15zł za zaproszenie bez nadruku. Nadruk też nie taki drogi bo 0,99zł/szt i personalizacj 0,70zł. Jak sie dowiadywałam gdzie indziej to wszędzie nadruk był droższy. Panie są bardzo miłe, zawsze chętnie doradzą i podpowiedzą. Naprawde polecam ja dzisiaj swoje zamówiłam. W piątek dostane już projekty i od dzisiaj czekam 2 tygdonie na realizacje.
W razie pytań piszcie.

Pozdrawiam
Ania
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maja moze balon wybuchajacy??
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają również balon wybuchający. Zazwyczaj robią go razem z całą dekoracją sali. Są różne wrozu tych balonów.
Koszt samego takiego balonu z małymi w środku i z usługą wynosi 200zł. Ja zamówiłam go razem z dekoracją.

Ania
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!!
w ktorym miejscu jest ten cudowny slub??? kolo czego??
buziaki


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam jest obok optyk, sklep "Żabka" i coś jeszcze - nie pamiętam (taki ciąg sklepów) :) ogólnie Cudowny ślub jest mniej więcej vis-a-vis sklepu rowerowego na wysepce :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry