Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ot, sieciówka; co do obsługi... wątek zamknięty Kawa bardzo dobra itd. Klimat i wystrój ok, nie jest to szczyt fantazji, w...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Pani blądynka z kręconymi włosami wątek zamknięty Pani która odpowiada za robienie kawy i herbaty w tej cukierni jest arogancka...
~Kamcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

za nieświezy towar odpowida własciciel albo kierownik sklepu wątek zamknięty Moje zdanie jest takie, że ktoś zajmuje się zamówieniami i jak zamówi za...
~ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Słabo... wątek zamknięty Cukiernia "schodzi na psy"... Wciskają nieświeży towar. Notoryczna zmiana...
~Była Klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

Personel wątek zamknięty Obuwie personelu jest tragiczne, jedna z kelnerek nosi klapki basenowe i do...
~Klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

NIE POLECAM!!!! wątek zamknięty Zamówilam dla dziecka tort ze zdjeciem i szczerze odradzam zakup w tej...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2009

Po raz drugi porażka. wątek zamknięty Bardzo mi przykro, ale już drugi raz kupiłam ciasto z pleśnią. Za pierwszym...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

spleśniało ciasto wątek zamknięty no cóż, placek rabarbarowy zapowiadał się wspaniale a dostałam na Długiej...
~tojtoj
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

kasia_050302 - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca gdyż mam niemiłe wspomnienia z tej cukierni. Nie...
~kasia_050302
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Don_Mariano - opinia wątek zamknięty Żenada! Moja ulubiona cukiernia, a tu taka wtopa. Kupiliśmy kawałek pysznego,...
~Don_Mariano
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Od pierwszego zakupu istnieje w Gdańsku dla mnie tylko ta cukiernia . Szkoda...
~mika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Pozytyw!! wątek zamknięty Ciasta super, palce lizać, odkąd ich poznałam nie istnieją dla mnie inne...
~maszan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry